Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 10. 2022
Francúzskych partizánov, Bratislava I - Staré Mesto
Arvin & Benet | Lukratívny pozemok pri Horskom parku
1 181 400 €

Arvin & Benet | Lukratívny pozemok pri Horskom parku

1 181 400 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 1074 m2
  • Cena za m2: 1 100 €/m²
    ID inzerátu: 4303897
Arvin & Benet ponúka na predaj lukratívny pozemok na exkluzívnom mieste. Pozemok sa nachádza v centre hlavného mesta a súčasne susedí s lesom, konkrétne s najkrajším mestským lesoparkom, ktorým je Horský park.

Pozemok:

Pozemok sa nachádza za hranicou ulice Francúzskych partizánov a uzatvára túto slepú ulicu.

Je v mierne svahovitom teréne, pričom jeho šírka pri vstupe je cca 10m a na konci 23m.

Len pár krokov od vstupu na pozemok je vstup do Horského parku, ako aj známe Majakovského schody. Jeho bezprostredným susedom po ľavej strane je rodinný dom a po pravej strane sa nachádza pozemok patriaci Hlavnému mestu Slovenskej republiky, Bratislave.

Pozemok je oplotený a uzamknutý. Na pozemok je privedená pitná voda. Vodomer je vedený v Bratislavskej vodárenskej spoločnosti. Elektrická energia ako aj mestská kanalizácia nie je privedená až na pozemok.

Pozemok je určený na bývanie s možnosťou výstavby samostatne stojaceho rodinného domu. Nakoľko sa jedná o pozemok v blízkosti Horského parku, ktorý je prírodný chránený areál, s plochami s najvyšším výskytom kultúrnych, historických a sociálnych hodnôt, vzťahuje sa naň územnoplánovacia dokumentácia podrobnejšieho stupňa.

Na základe záväznej regulácie je možné na pozemku postaviť samostatne stojaci rodinný dom určený na bývanie, ktorý môže mať 2 nadzemné podlažia a jedno ustúpené podlažie alebo podkrovie.

Zadefinovaný index zastavanosti je 0,2 a index prírodnej plochy 0,7.

Príjazdová cesta končí ulicou Francúzskych partizánov a pokračuje ako širší chodník.

K územnému konaniu pre umiestnenie stavby je potrebné spracovať projektovú dokumentáciu prístupovej komunikácie a technickej infraštruktúry.

Lokalita:

Krásny mestský lesopark bude Váš sused. Lepšia poloha v hlavnom meste by sa veľmi ťažko hľadala, ak by sa nám ju vôbec podarilo nájsť. Celý hradný kopec je veľmi obľúbenou a vyhľadávanou lokalitou na bývanie, ak ste však susedom Horského parku, je to niečo extra, je to bonus, ktorý môže mať len pár vyvolených. V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, obchody a tiež tie najlepšie školy.

Cena: 1 181 400 eur
Výmera: 1 074 m²

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu