Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 01. 2022
Leškova, Bratislava I - Staré Mesto
SVOBODA & WILLIAMS I Slnečný 4-izbový byt s balkónom, Leškova, Staré Mesto
559 000 €

SVOBODA & WILLIAMS I Slnečný 4-izbový byt s balkónom, Leškova, Staré Mesto

559 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 128 m2
 • Cena za m2: 4 367,19 €/m²
  ID inzerátu: 4304207
Priestranný slnečný 4-izbový byt s balkónom situovaný na 4. podlaží novostavby s výťahom v Starom Meste na Leškovej ulici. K bytu prislúchajú dve parkovacie státia za príplatok.

Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej haly so vstavanými skriňami a walk-in šatníkom, z veľkej obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou o rozlohe 52 m2 a troch samostatných slnečných izieb s veľkoformátovými oknami. Z obývacej izby je vstup na osvetlený veľkorysý balkón so skleneným zábradlím. Pre zabezpečenie komfortu je k dispozícii samostatná toaleta s bidetom a umývadlom a veľká priestranná kúpeľňa s vaňou, murovaným sprchovým kútom a druhou toaletou.

Štandard bytu tvoria laminátové podlahy, hliníkové okná, klimatizácia. Kuchynská linka je vybavená vstavanými elektrospotrebičmi vrátane umývačky riadu. K bytu prináležia dve parkovacie státia. V budove funguje naviac susedská knižnica, ako i kancelária správkyne celého objektu.

Lokalita ponúka jednoduchý prístup do centra, v pešej dostupnosti je viacero vyhľadávaných kaviarní, barov a reštaurácií, prevádzky služieb a občianskej vybavenosti. Neďaleko domu je tiež park na Námestí slobody a Prezidentská záhrada.

Interiér 121 m2, balkón 7 m2.

Cena priestoru 559 000 € s DPH (možný odpočet DPH).
Cena garážového státia 25.000 EUR s DPH.
Cena parkovacieho státia v uzavretom dvore 15.000 EUR s DPH.

https://svoboda-williams.sk/predaj/byty/detail/38727-leskova
ID 38727
--
We offer for sale a spacious sunny three-bedroom apartment on the 4th floor with an elevator, with two parking spaces in a modern new building with a generous balcony in the Old Town on Leškova Street.

The layout of the apartment consists of an entrance hall with built-in wardrobes and a walk-in wardrobe, a large living room connected to a kitchen with an area of ​​52 m2 and three separate sunny rooms with large windows and a modern floor plan - one wall is arched. From the living room there is access to a lighted generous balcony with a glass railing. To ensure the comfort of a larger family, there is a separate toilet with bidet and sink and a large spacious bathroom with bath, brick shower and second toilet.

The standard of the apartment consists of laminate floors, aluminum windows, air conditioning. The kitchen is equipped with built-in appliances, including a dishwasher. The apartment has two parking spaces.

The location offers easy access to the center, within walking distance are several popular cafes, bars and restaurants, service operations and civic amenities. Near the house is also a park on Freedom Square and the Presidential Garden.

For visitors there is a larger parking lot right in front of the building. There is a neighborhood library in the building - book exchange. The administrator of the building has an office directly in the building, is available to solve any problems related to the apartment, sends SMS messages about any expected weather fluctuations, alerts and the like. The caretaker takes care of regular maintenance of the interior and exterior - the greenery is arranged in front of the house. In the yard is a pleasant sitting for all residents of the house.

Interior 121 m2, terrace with an area of ​​7 m2.

Price of the space 599,200 EUR with VAT (VAT reclaimable).
Price of garage parking 25,000 EUR with VAT.
Price of a parking space in an enclosed yard EUR 15,000 with VAT.

https://en.svoboda-williams.sk/slovak-sale/apartments/detail/38727-leskova
ID 38727

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: C
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Umiestnenie: Vyššie poschodie
 • Výťah: Áno
 • Orientácia: Juhovýchodná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (124)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu