Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 11. 2021
Széchényi u, Maďarsko
GEMINIBROKER v obci Vizsoly ponúka zrekonštruovaný rodinný dom
32 500 €

GEMINIBROKER v obci Vizsoly ponúka zrekonštruovaný rodinný dom

Széchényi u, Maďarsko
32 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 90 m2
  Zast. plocha: 120 m2
  Plocha pozemku: 1036 m2
 • Cena za m2: 361,11 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4305031
GEMINIBROKER v obci Vizsoly ponúka zrekonštruovaný rodinný dom. Tento rodinný dom bol postavený na rovinatom pozemku s rozlohou cca 1000m2 zo zmiešaného materiálu (kameň, tehla, vaľky) Interiér domu prešiel kompletnou rekonštrukciou. V dome bola komplet vymenené elektrické vedenie, vodovodné potrubia. Boli urobené stierky, podlahy a vymenené okná a vstupné dvere. Záhrada bola vyčistená a pekne upravená. V dome sa nachádzajú dve izby, kde je plávajúca podlaha. V prednej izbe sú ešte drevené okná, no vo výbornom stave. Súčasťou kuchyne je veľmi príjemá jedálen a vedľa kuchyne sa nachádza špajza. V kuchyni je podlahové vykurovanie. Inak v dome je vykurovanie zabezpečené plynovými gamatkami. Kúpeľňa sa nachádza v zadnej časti domu a dostaneme sa tam cez zadnú izbu. Nadhádza sa tam sprchovací kút, WC a umývadlo.  Ihlanová strecha.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230V), plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa. Na pozemku sa nachádza žumpa.Výhody: tiché prostredie, turistika, cykloturistika.

Cena 32 500 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Doplnkové charakteristiky

 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2020
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Počet pivníc: 1
 • Plochy pivníc: 15 m²
 • Počet garáží: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty