3 - izbový byt pri Auparku s výhľadom na mesto
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 12. 04. 2021
Palárikova 1505/9, Košice IV - Juh
3 - izbový byt pri Auparku s výhľadom na mesto
690 €/mes.

3 - izbový byt pri Auparku s výhľadom na mesto

690 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 65 m2
  Zast. plocha: 65 m2
 • Cena za m2: 10,62 €/m²/mes.
  Cena vrátane energií: Áno
  ID inzerátu: 4305063
Ponúkam na prenájom slnečný 3. izbový kompletne zrekonštruovaný vybavený byt na Palárikovej ulici, hneď vedľa Auparku, čiže hneď v centre mesta s top výhľadom na mesto. Byt s výmerou 65m² + 2 krát veľké loggie a nachádza sa na 13. poschodí s 3. novými výťahmi.

Dispozícia bytu pozostáva z dvoch nepriechodných izieb, každá s prístupom na loggiu, obývačky spojenej s kuchyňou, kúpeľne a WC, chodby.

Byt sa prenajíma kompletne zariadený, pripravený na nasťahovanie. V kuchyni sa nachádzajú spotrebiče (sporák, mikrovlnná rúra, kávovar, rýchlovarná kanvica, práčka, chladnička s mrazničkou), taktiež kuchynský riad, príbory, poháre a pod. V obývačke sa nachádza televízia, ktorá je tiež súčasťou prenájmu.

V bezprostrednom okolí sa nachádzajú školy, škôlky, umelecká škola, zrekonštruované detské ihriská, zastávka MHD, Aupark, kúpalisko a plaváreň, železničná aj autobusová stanica.

Byt je vhodný pre 3 osoby, resp. po dohode. Na začiatku nájmu je potrebné okrem prvého mesiaca nájmu zaplatiť depozit k nájmu.

Cena 690 €/mesiac je vrátane všetkých poplatkov spojených s bývaním, internetu (optické pripojenie) a zariadením. Byt je k dispozícii na prenájom ihneď, na obdobie 1 roka alebo aj kratšie.

ENGLISH

I am offering for rent a sunny 2 bedroom plus 1 living room completely renovated furnished apartment on Palárikova street, right next to Aupark, ie right in the city center with a top view of the city.

Apartment with an area of ​​65m² + 2 times a large loggia and is located on the 13th floor with 3 new elevators. The layout of the apartment consists of two separate rooms, each with access to the loggia, living room connected to the kitchen, bathroom and toilet, hallway.

The apartment is rented fully furnished, ready to move. The kitchen has appliances (stove, microwave, coffee maker, kettle, washing machine, refrigerator with freezer), as well as kitchen utensils, cutlery, glasses, etc. In the living room there is a TV, which is also part of the rental.

In the immediate vicinity there are schools, kindergartens, art school, renovated playgrounds, public transport stop, Aupark, swimming pool and swimming pool, train and bus station.

The apartment is suitable for 3 people, respectively. in agreement. At the beginning of the lease, it is necessary to pay a lease deposit in addition to the first month of the lease. The price of 690 € / month includes all fees associated with housing, internet (optical connection) and equipment. The apartment is available for rent immediately, for a period of 1 year or less.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty