INVESTIČNÝ DOM V STAROM MESTE s vlastným dvorom, ul. Mäsiarska
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 12. 2021
Mäsiarska, Košice I - Staré Mesto
INVESTIČNÝ DOM V STAROM MESTE s vlastným dvorom, ul. Mäsiarska
599 000 €

INVESTIČNÝ DOM V STAROM MESTE s vlastným dvorom, ul. Mäsiarska

599 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 405 m2
  Zast. plocha: 110 m2
  Plocha pozemku: 258 m2
 • Cena za m2: 1 479,01 €/m²
  ID inzerátu: 4305843
CENTURY 21 Golden Real Vám exkluzívne ponúka na predaj nádherný trojpodlažný tehlový objekt s nadstavbou v historickom centre mesta na Mäsiarskej ulici. Tento historický dom s vlastným dvorom, vysokými stropmi, veľkoformátovými masívnymi dverami, pôvodnými drevenými parketami má tri podlažia. Každé z podlaží poskytuje veľkorysý priestor s neobmedzenými možnosťami využitia.
Prvé nadzemné podlažie o výmere 104 m2 je vhodné najmä na komerčné účely pre kancelárie alebo štýlovú mestskú kaviareň.
Druhé nadzemné podlažie o výmere 112,5 m2 ponúka tri samostatné veľkorysé miestnosti s pôvodnými vysokými stropmi, masívnymi dverami a oknami a pôvodnými drevenými parketami. Tieto priestory môžu byť príjemným prostredím pre samostatné kancelárie alebo ako investičná príležitosť na bývanie alebo prenájom. Spojením historických tehlových priestorov s prvkami moderného dizajnu a prepracovaných detailov vznikne veľkorysý trojizbový byt s nádychom elegancie a zachovaním pôvodnej atmosféry objektu.
K pôvodným dvom podlažiam bola urobená prístavba o výmere 100 m2 so zaujímavým prvkom – krásnou presvetlenou galériou, ktorá opticky otvára priestor, pôsobí elegantne, vzdušne a neuveriteľne fotogeneticky. Táto prístavba môže slúžiť ako moderné priestranné mezonetové bývanie s neobmedzenými možnosťami členenia priestoru.
Súčasťou tohto objektu sú nádherné pivničné priestory s výmerou 89 m2 s typickými tehlovými oblúkmi a samostatný dvor, ktorý môže slúžiť ako oddychová zóna pre klientov alebo záhradné sedenie pre rodinné bývanie. Bez energetického certifikátu. Ak Vás láka život v centre mesta a viete oceniť vynikajúcu lokalitu s veľkým investičným potenciálom v tesnej blízkosti nadštandardnej občianskej vybavenosti, pozývame Vás na obhliadku, ktorú si môžete dohodnúť na tel. čísle 0905504439. Vaša realitná maklérka Stanislava Lištiak Mandzáková.

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Počet izieb/miestností: 11
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

PaedDr. Stanislava Lištiak Mandzáková, PhD. CENTURY 21 Slovakia Zobraziť všetky inzeráty (158)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty