Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 11. 2021
Fo ut, Maďarsko
MAĎARSKO - FORRO - PEKNÝ 4 IZBOVÝ DOM SO ZÁHRADOU.
67 000 €

MAĎARSKO - FORRO - PEKNÝ 4 IZBOVÝ DOM SO ZÁHRADOU.

67 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 160 m2
  Zast. plocha: 200 m2
  Plocha pozemku: 845 m2
 • Cena za m2: 418,75 €/m²
  ID inzerátu: 4306375
Ponúkame na predaj – pekný poschodový rodinný dom v Maďarsku v malebnej obci Forró, iba 46 km od Košíc. Vzdialenosť od hranice 28 km, v tesnej blízkosti mestečka Encs. Momentálne je vo výstavbe diaľnica, s priamym zjazdom do obce. Dom bol postavený v roku 1986 , čiastočná rekonštrukcia bola v roku 2008. Nachádza sa mimo hlavnej cesty. Podpivničený poschodový dom má 3izby a balkón, kúpeľňa na poschodí. Na prízemí je hala s jedálenskou časťou, kuchyňou a špajzou, kúpeľňa a WC. Priestory sa dajú spojiť. Od ulice sa nachádza vjazd do garáže, z ktorej si v pohodlí  prejdete suchou nohou do domu. Zo zadnej strany cez altánok s vonkajším sedením. Za domom je murovaná dielňa a ďalšia garáž.
Kúrenie ústredné radiátormi - plynový kotol alebo kotol na drevo. Do domu sú zavedené všetky inžinierske siete: obecná voda, kanalizácia, plyn, elektrina. Okná drevené s plastovými žalúziami, takže dokonalé chránené a zabezpečujú aj chládok. Za domom je pekná terasa s výhľadom do záhrady. Rovný pozemok vo výmere 845 m2. Pod domom je pivnica, miestnosť kde sa nachádzajú kotle a vinná pivnica so súdmi na vínko. Dom zaručuje prežitie bezstarostných, príjemných chvíľ s dokonalým relaxom a s udržiavanou záhradou . Výhody: tiché prostredie. Energetický certifikát c. Cena 67.000 € je vrátane poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti v zahraničí, vystavením a vybavením lakcím karty. Kompletný právny servis a prevod nehnuteľností zabezpečujeme advokátskou kanceláriou. Nehnuteľnosť sa nachádza v prihraničnej oblasti do 30 km od štátnej hranice, kvalitné a komfortné bývanie na každodenné dochádzanie  na Slovensko.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: C
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet lodžií: 1
 • Počet terás: 1
 • Počet pivníc: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty