Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 09. 2022
Mlynica, Mlynica
Stavebné pozemky pod Tatrami - IBV Medzi vodami
98 421 €

Stavebné pozemky pod Tatrami - IBV Medzi vodami

98 421 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 619 m2
  • Cena za m2: 159 €/m²
    ID inzerátu: 4307269
Medzi vodami je jedinečný projekt nachádzajúci sa v novovytvorenej časti podtatranskej obce Mlynica, ktorého primárnym cieľom je poskytnúť záujemcovi pozemok na výstavbu rodinného domu na bývanie alebo relax. V ponuke je 135 stavebných parciel s rozlohou od 600 m2, kde si okrem vlastného projektu budete môcť vybrať aj z ponuky našich návrhov domov. Súčasťou projektu sú rozvody vody, elektrické, plynové rozvody, kanalizácia, ale aj vybudovanie prístupovej a vnútro blokovej cestnej komunikácie.

Pokojné bývanie v obklopení prírody s výhľadom na Vysoké Tatry osloví aj tých najnáročnejších klientov. Spätosť s prírodou umocňuje nápaditý urbanizmus lokality v tvare listu. Či ste už milovníkom turistiky, lyžovania, cyklistiky alebo sa radi započúvate do ticha prírody, toto miesto si určite zamilujete.

Jednoznačnou výhodou lokality je výborná dopravná dostupnosť - do 5 km napojenie na diaľnicu D1, priamo v obci sa nachádza letisko pre malé lietadlá a letisko Poprad Tatry je vzdialené 5 km. Obec sa nachádza na hranici TANAPu, 10 km od mesta Poprad a 8 km od mesta Vysoké Tatry. Obec s kompletnou občianskou vybavenosťou je vo výbornej dostupnosti turisticky obľúbených destinácií. Pokojné bývanie v novovytvorenej časti obce v obklopení prírody s výhľadom na Vysoké Tatry osloví aj tých najnáročnejších klientov.

Kompletnú ponuku pozemkov nájdete na medzivodami.sk

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu