Miestna výkupňa Rybárska Hurbanovo
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 03. 06. 2021
Rybárska, Hurbanovo
Miestna výkupňa Rybárska Hurbanovo
Cena dohodou

Miestna výkupňa Rybárska Hurbanovo

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Komerčná zóna
  • Plocha pozemku: 2304 m2
  • ID inzerátu: 4307361
Ponúkame Vám na predaj pozemok - komerčná zóna Hurbanovo, Rybárska. Plocha: pozemku 2304m2.


Prevádzka sa skladá z Unimobunky a skladu. Unimobunka s pôdorysným tvarom obdĺžnika s rozmermi 7,3 x 3,0 m, s plochou strechou, osadenej pri vstupe do výkupne. S celkovou výmerou 21,9 m2. Jedná sa o štvorpriestorový objekt, kde po stranách objektu je kancelária a sklad so samostatnými vstupmi z exteriéru a medzi nimi je priechodná chodba so samostatnou miestnosťou wc s umývadlom. Sklad je jednoduchý typizovaný objekt, s pôdorysným tvarom obdĺžnika s rozmermi 7,3 x 3,0 m, s plochou strechou, osadený na spevnenej ploche približne v strede areálu výkupne. S celkovou výmerou 21,9


Spevnené plochy s betónovým povrchom sa nachádzajú na takmer celej ploche miestnej výkupne zberných surovín s výnimkou zatrávneného ostrovčeka medzi vodomernou šachtou a bunkou výkupcu. pozemok je situovaný v zmiešanej zóne mesta s prevahou bývania v rodinných domoch nad nebytovými stavbami prevádzkového charakteru s funkčným využitím služieb.


Miestna výkupňa bola vybudovaná pre výkup a skladovanie druhotných surovín pre ďalšie spracovanie, čomu zodpovedá aj jeho vybavenie. Nehnuteľnosť bola k dátumu miestneho šetrenia nevyužívaná, bez údržby.

Keďže sa jedná o voľnú oplotenú plochu so spevneným povrchom, je možné aj iné využitie: skladové priestory a/alebo parkovisko a taktiež je možné po vykonaní príslušných stavebných prác využitie pozemku na výstavbu bytovej alebo nebytovej budovy.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu