Priestory na podnikanie v Seredi v mestskom parku pri kaštieli
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 09. 2021
Parková, Sereď
Priestory na podnikanie v Seredi v mestskom parku pri kaštieli
550 000 €

Priestory na podnikanie v Seredi v mestskom parku pri kaštieli

550 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Reštauračné priestory
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 350 m2
  Zast. plocha: 346 m2
 • Cena za m2: 1 571,43 €/m²
  ID inzerátu: 4308903
Ponúkame Vám na predaj priestory v Seredi v mestskom parku pri kaštieli na Parkovej ul (dávnejšie využívané ako pohostinstvo "AFRIKOLA"). Podlahová plocha prevádzky predstavuje cca 270 m2, + vonkajšie sedenie / terasa cca 200 m2, + V podkroví sa nachádza bytová jednotka, ktorá sa dá v prípade potreby využiť aj ako kancelárske priestory, alebo dočasné ubytovanie. K objektu prináleží príručná plocha k terase (vonkajšiemu sedeniu) o výmere cca  1654 m2 , ktorá slúžila ako ihrisko ci plocha pre menšie koncerty, + plocha na parkovanie o rozlohe cca 1 782 m2 + plocha využívaná ako záhrada o výmere cca 355 m2.

Objekt dávnejšie slúžil ako pohostinstvo. Momentálne je objekt vo fáze rekonštrukcií, v prípade potreby sa dá dispozične prispôsobiť potrebám prevádzky.

Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka, kanalizácia.Výhody: slnečný, tiché prostredie, altánok, vyhľadávaný mestský park s detskými ihriskami ...Cena: 550 000 €Bližšie informácie Vám poskytneme na kontaktoch:

Jonáš Irsák

0950 333 424

irsak@wingsreality.euZabezpečujeme právne poradenstvo, vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv, overenie podpisov - a to všetko v jednej budove.

V cene našej služby je uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností, vyhotovenie zmlúv právnikom alebo Notárom, overenie podpisov.

Pomôžeme Vám s financovaním Vami vybratej nehnuteľnosti. Sprostredkujeme Vám najvýhodnejšiu hypotéku ktorú si môžte vybrať z niekoľkých ponúk zo všetkých bánk na Slovensku.

Realitná kancelária WINGSreality je členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Prístupová komunikácia: Asfaltová
 • Plyn: Na pozemku
 • Voda: Na pozemku - Diaľkový vodovod
 • Kanalizácia: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty