Rodinný dom, Nitra - Zobor
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 23. 07. 2021
Hornozoborská, Nitra
Rodinný dom, Nitra - Zobor
170 000 €

Rodinný dom, Nitra - Zobor

Hornozoborská, Nitra, okres Nitra
170 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 222 m2
  Zast. plocha: 112 m2
  Plocha pozemku: 488 m2
 • Cena za m2: 765,77 €/m²
  ID inzerátu: 4309182
Ponúkame Vám na predaj poschodový rodinný dom, s pekným výhľadom v lukratívnej časti Nitra-Zobor. Pozemok je vo výmere 488m2, zastavaná plocha 112m2, úžitková plocha 222m2.

Dom sa predáva v pôvodnom stave, bol postavený v 80. rokoch minulého storočia, je vhodný aj pre 2 rodiny, možnosť upraviť na 2 samostatné bytové jednotky. Postavený je z tehly, kvádru a stropy sú z betónu, okná sú pôvodné drevené. Kúrenie a ohrev vody je zabezpečené plynovým kotlom.  Dom je napojený na všetky IS.

 

Ak vás táto nehnuteľnosť oslovila, alebo máte nejaké otázky, neváhajte ma kontaktovať, rada si to s Vami osobne prídem pozrieť.

 
V cene je zahrnuté vypracovanie zmlúv advokátskou kanceláriou, autorizácia zmlúv priamo v advokátskej kancelárii bez potreby overovania podpisov u notára, zastupovanie v katastrálnom konaní vrátane poplatkov. 

 

 

Status: aktívne, Vlastníctvo: osobné, Stav: pôvodný, Úžitková plocha: 222 m2, Plocha pozemku: 488 m2, Zastavaná plocha: 112 m2, Počet podlaží: 2, Balkón: áno, Kúpeľňa: áno, Počet kúpeľní: 2, Energetický certifikát: nie, Voda: verejný vodovod, Garáž: áno, Inžinierske siete: áno, Plyn: áno, Zateplený objekt: nie, Vykurovanie: vlastné - plyn, Pivnica: áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty