3izbový byt s balkónom a výťahom - novostavba KUNERAD
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 13. 04. 2021
Dolná ulica, Kunerad
3izbový byt s balkónom a výťahom - novostavba KUNERAD
93 500 €

3izbový byt s balkónom a výťahom - novostavba KUNERAD

93 500 €

bez pivnice


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 60 m2
 • Cena za m2: 1 558,33 €/m²
  Energie: 150 €/mesiac
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4309817
3 - IZBOVÝ NOVÝ BYT s VÝŤAHOM V NOVOSTAVBE DVOCH BYTOVÝCH DOMOV v obci Kunerad – na predaj sú nové 3izbové byty s výťahom v dvoch nových bytových domoch v obci Kunerad pri Rajeckých Tepliciach. Byty sa nachádzajú na 5.NP , teda na najvyššom poschodí, v krajných sekciách A a C.(ale v ponuke sú ešte aj nejaké 3izbové byty s dvoma balkónmi v strednom vchode na nižšom poschodí). Výstavba už prebieha. Koniec výstavby (kolaudácia) – február 2022.
Čistá podlahová plocha 3-izbového bytu je 55,40m2 bez balkóna a pivničnej kobky. Byt má balkón zboku o výmere 5,30m2, na ktorý sa vchádza z obývačky aj zo spálne. Celková úžitková plocha bytu aj s balkónom je 60,70m2. Pivničná kobka o výmere 1,93m2 je v cene bytu. Ku každému 3izbovému bytu je k dispozícii vonkajšie parkovacie miesto. Byt sa bude predávať v stave holobytu – vnútorné omietky, elektroinštalácie, elektrické vývody, zásuvky, v kúpeľni hrubá omietka, odpady, okná plastové s izolačným trojsklom- slovenský výrobca. Dispozícia bytu - byt pozostáva zo vstupnej chodby, WC s kúpeľňou, samostatnej izby (spálňa), ďalšej izby(detská izba) a obývačky spojenej s kuchynským kútom. Okná sú orientované na juh-JZ . Cena tohto 3-izbového bytu v stave holobytu s balkónom a s pivnicou je 93.500,-EUR. V prípade záujmu sa byt môže odovzdať zhotovený do finálneho stavu „ na kľúč“. Financovanie kúpy bytu vieme zabezpečiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru (hypotekárne a právne poradenstvo je v cene bytu). V predaji sú okrem 3-izbových bytov aj 2-izbové byty s balkónom, jedenapolizbové byty bez balkóna (všetky na 1.NP v dvoch bytových domov), menšie jednoizbové byty s balkónom a trojizbové byty s dvoma balkónmi. Detaily radšej telefonicky alebo mailom, príp.na www.adhreal.sk
Bytový dom č. 1 a tiež aj bytový dom č. 2 má mať 5 nadzemné podlažia bez podpivničenia a s výťahmi. Sú postavené z tehly, zateplené minerálnou vatou. Každý z bytových domov pozostáva z troch sekcií (vchodov). Budova má jedno hlavné vnútorné schodisko so samostatným vstupom a výťah. Strecha bude sedlová s ľahkou plechovou krytinou. Bytové domy sú situované na rovine pri Kuneradskom potoku. Prístupová cesta je obecná, bytové domy budú napojené na verejný vodovod, verejnú kanalizáciu, vykurovanie bytov bude riešené centrálne (plyn a fotovoltarika).

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2021
 • Počet nadzemných podlaží: 5
 • Podlažie: 5
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Umiestnenie: Posledné poschodie
 • Výťah: Áno
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu