SVETLÝ 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 09. 2021
Prievidza
SVETLÝ 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM
84 990 €

SVETLÝ 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM

84 990 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
  • Úžit. plocha: 62 m2
  • Cena za m2: 1 370,81 €/m²
    ID inzerátu: 4310739
 
Popis bytu
Vaša Realitná ponúka na predaj pekný 3 izbový byt s balkónom na ulici A. Stodolu  v pokojnej časti starého sídliska v Prievidzi.
LOKALITA
ponúka pokojné bývanie s jednoduchým parkovaním. V blízkosti sa nachádza mestský park, detské ihrisko, škola, škôlka, potraviny LIDL, MHD, atď.
BYTOVÝ DOM
pozostáva z 1 vchodu a 10 poschodí  a prešiel rekonštrukciou, ktorú zahŕňala výmena vchodových dverí, nový vrátnik, nová strecha a jej izolácia.
BYT
o rozlohe 62m2 sa nachádza na 6 poschodí 10 poschodového bytového domu. Dispozícia bytu je následovná: vstupná chodba, WC,  kúpeľňa s umývadlom a vaňou, kuchyňa s oknom na južnú svetovú stranu, jedáleň a priestranná obývačka s balkónom a s oknami na južnú svetovú stranu, spálňa a detská izba s oknami na západ.
VÝHODY
POLOHA, BALKÓN!

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná+, Bojnická cesta 4, Prievidza.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu