Martin - Stráne, chata na pozemku 100m2
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 10. 2021
-, Martin
Martin - Stráne, chata na pozemku 100m2
Cena dohodou

Martin - Stráne, chata na pozemku 100m2

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata, drevenica, zrub
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 80 m2
  Zast. plocha: 50 m2
  Plocha pozemku: 100 m2
 • ID inzerátu: 4313771
Zlepšite si kvalitu života kúpou tejto zariadenej drevenej chaty (9x5m) na pozemku 100m2 v meste Martin.

Susedný pozemok o výmere 100m2 je momentálne v nájme od súkromnej osoby s možnosťou odkúpenia k pozemku chaty.K dispozícií Vám budú, okrem ticha vonkajší krb, drevené posedenie, hojdacia lavica, drevárnička, bývalý menší bazén, studňa s čerpadlom. .Samotná drevená chata stojí na betónových základoch, má dve podlažia, je čiastočne podpivničená.Pivnica – kúpeľňa so sprchovým kútom, špajza, schodisko.1.NP – predsieň, wc s umývadlom, kuchynka, spoločenská miestnosť (5x4m) obložená tatranským profilom a nábytkom z masívu, úložný priestor, schodisko do podkrovia, krb a lodžia.2.NP - dve miestnosti v podkroví - spálne, lodžia.Počet lôžok pre 8os.Kúrenie je zabezpečené pomocou etážovej pece a krbu, voda sa ohrieva v el. bojleri.Niektoré drevené okná sú zamrežované a zabezpečené šínami, sedlová strecha s krytinou z pozinkovaného plechu a s dvojitým komínom.Parkovanie je pohodlné pri chate. Prístupová cesta kamenistá.Cena dohodou.Nehnuteľnosť nemá vytvorený energetický certifikát.Bližšie informácie Vám ochotne poskytneme na tel. čísle: 0918 540 249, 0903 538 716ZABEZPEČÍME: - kompletný právny servis garantovaný advokátskou kanceláriou - zmluvu o budúcej zmluve, kúpnu zmluvu, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, - možnosť autorizácie zmlúv vrátane elektronického podania - úhrada správnych poplatkov - poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti - profesionálnu obhliadku - geodetické služby - profesionálny prístup.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Typ konštrukcie: Drevená

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty