Predaj 2 izbového bytu s veľkou terasou - Senec
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 10. 2021
Senec
Predaj 2 izbového bytu s veľkou terasou - Senec
130 000 €

Predaj 2 izbového bytu s veľkou terasou - Senec

130 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 50,25 m2
 • Cena za m2: 2 587,06 €/m²
  ID inzerátu: 4313880
F027-112-ANPa
Finanzpartner reality ponúka so súhlasom majiteľa slnečný 2 izbový byt s veľkou terasou v Senci na Kysuckej ulici. Byt sa nachádza vo výbornej tichej lokalite, 16 min pešo od centra, 20 min pešo od vlakovej stanice a 34 min pešo od známeho Seneckého jazera tiež známe ako Slnečné jazerá. Hneď vedľa bytového domu, ktorý bol postavený v roku 2005 sa nachádza materská škola, základná škola, stredná škola, lekáreň, reštaurácia a iné.

Byt je na prvom poschodí zo štyroch. Úžitková plocha bytu je 50,52 m2 + veľká terasa 32m2 + samostatná stavebne oddelená "kotolňa" (cca 2,5 m2) s vlastným kondenzačným kotlom slúžiacim na vykurovanie bytu a na ohrev TUV.

Dispozícia bytu: veľká vstupná chodba, v ktorej sa nachádza šatník so vstavanými skriňami (samostatná, stavebne oddelená miestnosť). Z chodby sa vchádza do kúpeľne s toaletou a do obývačky, ktorá je spojená s kuchyňou. Z obývačky je vstup na terasu a do spálne.

Byt je kúpou voľný.

Náklady na bývanie sú cca 140€/3 osoby.

CENA: 130.000€
Cena je konečná a je v nej zahrnutý realitný servis, vypracovanie všetkých potrebných zmlúv, dokumentácie a poplatkov za podanie návrhu na vklad do katastra.

Spoločnosť Finanzpartner reality Vám ponúka svoje dlhoročné skúsenosti oblasti realitného poradenstva, kompletných právnych služieb súvisiacich s predajom nehnuteľností a tiež bezplatný profesionálny prístup v oblasti financovania aj tejto nehnuteľnosti.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok kolaudácie: 2005
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 4
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Počet terás: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty