3-izbový byt v KarLOVkE, ktorý vás chytí za srdce
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 07. 05. 2021
Staré Grunty, Bratislava IV - Karlova Ves
3-izbový byt v KarLOVkE, ktorý vás chytí za srdce
419 025 €

3-izbový byt v KarLOVkE, ktorý vás chytí za srdce

419 025 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 75 m2
  Plocha pozemku: 169 m2
 • Cena za m2: 5 587 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4316031
KarLOVkE sa nič nevyrovná

Možno už Karlovu Ves v Bratislave poznáte ako vlastné topánky, možno bola len prestupnou stanicou po ceste na intráky a možno o nej viete len z počutia. Jedno je však isté. Bývaniu v Karlovka Residence sa nič nevyrovná (pôdorys nájdete na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/427/3-izbovy-byt-v-karlovke-ktory-vas-chyti-za-srdce).

Práve tento 3i byt patrí do komplexu 4 viladomov týčiacich sa na kopčeku ulice Staré Grunty, z ktorého budete mať každý deň výhľad na celú Karlovu Ves. Budete doslova na skok od ruchu a výhod bývania v hlavnom meste, no zároveň blízko k pokoju prírody a lesov.

Prečo vás táto LOKALITA chytí za srdce?

Odpoveď je jednoduchá. Bývaním v Karlovka Residence máte všetko poruke.

Potrebujete si zbehnúť na nákupy? Najbližšie potraviny máte len pár metrov a v nákupnom centre CUBICON ste za 5 minút autom. Nemáte vždy k dispozícii auto? Nevadí, najbližšia MHD zastávka vzdialená len minútu chôdze, vás električkou odvezie tam, kde potrebujete. Aj keď skvelá občianska vybavenosť lokality vám pravdepodobne zaručí, že na MHD si ani nespomeniete.

Nemusíte sa báť ani o svojich (budúcich) drobcov. V širšom okolí sa nachádzajú súkromné aj verejné jasle, škôlky, školy a dokonca gymnáziá. Vo voľnom čase s nimi môžete vybehnúť na prechádzku do lesa, do parku BVS alebo pozrieť zvieratká v ZOO a praveké dinosaury v DinoParku.

Túto lokalitu si zamilujete aj v prípade, že si radi vypnete hlavu športom alebo tichom. Blízke Líščie údolie totiž ponúka skvelý oddych vo forme behu, cyklistiky, posilňovacích stanovíšť alebo len obyčajnej prechádzky lesom. Vyrušiť vás môžu len vaše vlastné myšlienky.

Prečo vás tento BYT chytí za srdce?

Tri izby vo vysokom štandarde premenia tento byt na ozajstný domov. Tehlová stavba s charakterom rodinného domu a bezbariérovým prístupom v každom viladome vám zaistí súkromie a bezpečie pre vás a celú vašu rodinu.

Juhozápadná orientácia či veľké okná vám garantujú príjemnú svetlosť bytu a vďaka vyvýšenému umiestneniu stavby sa nemusíte báť tienenia alebo škaredého výhľadu. Práve naopak. Celú Karlovku budete mať ako na dlani.

Štandard bytu si môžete zvoliť podľa svojho gusta v prevedení Basic, Silver alebo Platinum line a zvyšné zariadenie je už len vo vašich rukách. Súčasťou vybavenia bytu je aj príprava na elektrické vonkajšie žalúzie, tepelné čerpadlá a príprava na klimatizáciu.

K tejto bytovej jednotke prislúcha aj záhrada s terasou a aj balkón, ktoré sa môže stať hlavným centrom vášho rodinného diania. A aby toho nebolo málo, máte k dispozícii aj sklad a hneď pri dome je možnosť si dokúpiť vonkajšie státie.

Kedy sa môžete nasťahovať?

Na dobré sa oplatí počkať. Aby sme z tejto lokality a stavby vyťažili vo váš prospech maximum, rozhodli sme sa byty sprístupniť v DECEMBRI 2022. Ale poponáhľajte sa, aby tento byt v KarLOVkE nechytil za srdce niekoho iného.

V tomto projekte máme viacero bytov na predaj, neváhajte nás teda kontaktovať v prípade záujmu o podobné nehnuteľnosti.

Cena: 419 025 eur
Interiér: 75,55 m²
Balkón/Lodžia: 5,37 m²
Záhrada/Terasa: 168,98 m²
Sklad: 3 m²
Počet izieb: 3
Parkovanie: možnosť dokúpiť si vonkajšie státie

Pôdorys nájdete na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/427/3-izbovy-byt-v-karlovke-ktory-vas-chyti-za-srdce.

Zaujala vás naša ponuka?
Ozvite sa nám a buďte nároční. V realitnej agentúre Arvin & Benet sme na to pripravení.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Umiestnenie: Vstavba podkrovia
 • Počet balkónov: 1
 • Plochy balkónov: 5.37 m²
 • Počet pivníc: 1
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu