DREVODOM - NÍZKOENERGETICKÝ 5 izbový, 108 m2, okr. Prievidza
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 10. 2021
-, Prievidza
DREVODOM - NÍZKOENERGETICKÝ 5 izbový, 108 m2, okr. Prievidza
59 990 €

DREVODOM - NÍZKOENERGETICKÝ 5 izbový, 108 m2, okr. Prievidza

59 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 108 m2
  Zast. plocha: 108 m2
 • Cena za m2: 555,46 €/m²
  ID inzerátu: 4316276
Postavíme váš nízkoenergetický dom aj so všetkými povoleniami. Zariadime za Vás stavebné povolenie, postavíme základovú dosku a zrealizujeme uzavretú hrubú stavbu – steny so zateplením, strecha, okná, vchodové dvere, bleskozvod, žľaby, elektro a vodoinštalácia, vykurovanie a ohrev TUV. Pripravíme vám dom na nasťahovanie.

Hrubú stavbu dokončíme tak, aby ste sa nasťahovali do Vášho nového drevodomu s hotovou kúpeľňou a WC, podlahami, dverami a vnútorným osvetlením.Rodinný dom je typu bungalov a má jednoduché a praktické riešenie bývania. Na výstavbu je potrebné vlastniť pozemok. Výstavba bude zhotovená v časovom horizonte 3 - 6 mesiacov. Je možné sa rozhodnúť pre tri cenové varianty, aj zakomponovať vlastné návrhy:1. VARIANT – 59.990 € - Uzavretá hrubá stavba, steny, strecha, bleskozvod, zvody, okná, vchodové dvere. Zateplená fasáda, vodoinštalácia s ohrevom TUV, elektrické vykurovanie, elektroinštalácia s rozvádzačom.2. VARIANT - 81.990 €+ kúpeľňa a WC, interierové dvere a podlahy, osvetlenie3. VARIANT - 91. 990 € + základy inžinierske siete, vybavenie stavebného povolenia.V cene je zahrnutá aj bezplatná ponuka financovania prostredníctvom úveru.Pozri video tu: youtube.com/watch?v=ObOMvXQAShM&feature=youtu.beViac informácií nájdete tu: https://montovane-drevodomy.webnode.sk/Viac informácií na stránke realitnej kancelárie, na tel. čísle realitného makléra: 0907 306 592ZABEZPEČÍME: - kompletný právny servis garantovaný advokátskou kanceláriou - zmluvu o budúcej zmluve, kúpnu zmluvu, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, - možnosť autorizácie zmlúv vrátane elektronického podania - úhrada správnych poplatkov - poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti - profesionálnu obhliadku - súdnoznalecký posudok - geodetické služby - profesionálny prístup

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2020
 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Počet terás: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty