Novostavba - dokončený interiér aj exteriér...
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 10. 2021
Pod Katrušou, Nitra
Novostavba - dokončený interiér aj exteriér...
229 000 €

Novostavba - dokončený interiér aj exteriér...

Pod Katrušou, Nitra, okres Nitra
229 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 111 m2
  Zast. plocha: 132 m2
  Plocha pozemku: 400 m2
 • Cena za m2: 2 063,06 €/m²
  Energie: 99 €/mesiac
  ID inzerátu: 4317384
Predávam LUXUSNÚ novostavbu 3 izbového rodinného domu v Horných Krškanoch na ulici Pod Katrušou. Rozloha domu je 132m2 z toho 21m2 tvorí krásna drevenná terasa, na ktorú je vstup z každej izby. Súčasťou terasy je aj infrasauna pre 2 osoby, tiež kúpacia kaďa pre 5 osôb. Rozloha pozemku je 400m2 a na výstavbu boli použité len kvalitné materiály. Maximálne upravený exteriér s anglickým trávnikom, vysadenými kvetmi a stromami. Vyhľadávaná lokalita iba 5 min. centrum mesta.
Materiál tehla Wienerberger 30cm, zateplenie 10cm polystyrén, zateplenie strechy 40cm polystyrén, krásne antracitové hliníkové okná a dvere (trojsklo), vchodové bezpečnostné dvere, podlahové kúrenie v celom dome, moderný krb, dlažba v celom dome, komora, terasa – vstup z každej izby, moderná kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, ktorá je snom každej ženy, vstavané skrine, parkovisko pre dve autá, dom sa predáva kompletne zariadený s luxusným nábytkom a doplnkami. RD je zabezpečený kvalitným alarmovým systémom PARADOX. Bez ďaľšej investícií, voľný ihneď.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo