=REMAX= Príjemný dvojizbáčik hľadá nových majiteľov
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 03. 05. 2021
Tranovského, Bratislava IV - Dúbravka
=RE/MAX= Príjemný dvojizbáčik hľadá nových majiteľov
145 000 €

=RE/MAX= Príjemný dvojizbáčik hľadá nových majiteľov

145 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 54 m2
 • Cena za m2: 2 685,19 €/m²
  ID inzerátu: 4319280
RE/MAX= 48 rokov ÚSPECHU
Číslo 1 na svete v počte krajín, kancelárií, profesionálnych maklérov, obchodov a najspokojnejších klientov.
Vyberte si to najlepšie!

Ahojte,
dovoľte mi predstaviť sa.
Som dvojizbový byt, rodák z Dúbravky, vyrástol a dospel som na Tranovského ulici, mám 46 rokov, výmeru 54 m2, vo výbornej kondícii.
K napísaniu na internetovú zoznamku nehnuteľností s novými vlastníkmi sme dospeli po zrelej úvahe s terajšou majiteľkou, ktorá si našla nové bývanie v novom meste.
My byty tieto veci riešime racionálne, takpovediac so statickým pokojom. Ľudia sú v pohybe neustále, našou úlohou je poskytnúť stabilitu a bezpečie domova.
Čo ponúkam ja:
Tichú lokalitu, mimo frekventovaných a rušných ciest, na mestskú časť hlavného mesta takmer vidiecky ráz, slušných susedov, vo vchode je nás len 11, príjemné okolité prostredie s kompletnou občianskou vybavenosťou, ihriskami, športoviskami, plavárňou, kúpaliskom, na skok do prírody do Karpát, nádherné panorámy s výhľadom na Lamačský les, vysielač Kamzík.
V kondícii sa udržiavam pravidelnými rekonštrukciami, zateplenie a revitalizácia bytového domu, nová elektroinštalácia, plastové okná, presklená loggia, na chodbe a izbách plávajúca podlaha, kuchyňa, kúpeľňa, WC dlažba, v izbách sadrokartónové stropy, v obývacej izbe klimatizácia, bezpečnostné protipožiarne dvere, v obývacej izbe krb na bio palivo.
Kondíciu pomôžem udržať aj novým majiteľom pravidelným kardiom, stúpaním na štvrté poschodie zo štyroch, nakoľko v našom dome nemáme výťah. Rôzne veci si však môžete uložiť dole v pivnici o výmere 2,3 m2, alebo spoločnej kočikárni a to bez strachu, že by to záhadne zmizlo.
S parkovaním problém zvyčajne nebýva, pre istotu však máme vybavené z mestského úradu vlastné parkovacie miesto priamo pod mojimi oknami.
Nie som náročný, náklady za spokojné bývanie sú 169,- eur/mes nájomné a fond opráv, 16,- eur/mes elektrina, 4,- eurá/mes, plyn, 20,- eur/mes. káblová Tv a internet Telekom. Parkovacie miesto 280,- eur/rok.
Možno hľadám práve Vás, verím, že spolu budeme dobre vychádzať a že tak ako predchádzajúcim majiteľom, aj Vám poskytnem bezpečie a pohodlie nášho spoločného domova.
Teším sa na Vás.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 4
 • Podlažie: 4
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Počet lodžií: 1
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty