Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 01. 2022
Trenčín
Posledný voľný! Predám nový RD pri centre Trenčína
295 000 €

Posledný voľný! Predám nový RD pri centre Trenčína

295 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 142 m2
  Plocha pozemku: 250 m2
 • Cena za m2: 2 077,46 €/m²
  ID inzerátu: 4319480
Predám novostavbu nadštandardného rodinného domu na Slnečnom námestí v Trenčíne ( lokalita Soblahovská ). Dom je v štádiu výstavby, dokončenie je plánované na jar 2022. Užitková plocha domu je 142 m2 a je postavený na rovinatom pozemku o celkovej rozlohe 250 m2. Dom je dvojpodlažný s rovnou strechou, samostatne stojaci, s vlastnými základmi, obvodovými múrmi a strechou. Medzi domami je dilatácia s tepelnou izoláciou.

Je výborne dispozične riešený, na 1. NP sa nachádza garáž, technická miestnosť, samostatné WC, vstupná chodba a obývacia miestnosť s kuchyňou. Na 2. NP sa nachádza spálňa so šatníkom, priestorná kúpelňa, kde je možné umiestniť vaňu, sprchový kút a dvojumývadlo, samostatné WC, samostatný šatník a dve izby.

Dom ponúka vysoký štandard bývania a nadštandardné prvky zariadenia ako sú pre exteriér : vonkajšie hliníkové žalúzie na el. pohon, drevený obklad fasády, betónová omietka fasády, betónový plotový múr z pohľadového betónu. Pre interér: plynový kondenzačný kotol so zásobníkom TÚV, podlahové kurenie v celom dome, klimatizácia na báze tepelného čerpadla vzduch -vzduch.

Dom sa ponúka v štádiu holodomu, ktorý obsahuje: kompletne dokončený exteriér domu so spevnenými plochami a oplotením, vnútorné omietky s maľovkou, kompletne dokončená elektroinštalácia s vypínačmi a zásuvkami, podlahové kúrenie s kondenzačným kotlom. Dom je postavený z pálenej brúsenej tehly.

Nachádza sa vo vyhľadávanej a exkluzívnej lokalite Soblahovská v širšom centre mesta Trenčín. Lokalita sa vyznačuje zástavbou rodinných domov, bezpečným prostredím s kompletnou občianskou vybavenosťou v tesnej blízkosti.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo