Predám nadštandardný RD na Slnečnom nám.v Trenčíne
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 14. 04. 2021
Trenčín
Predám nadštandardný RD na Slnečnom nám.v Trenčíne
279 000 €

Predám nadštandardný RD na Slnečnom nám.v Trenčíne

279 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 142 m2
  Plocha pozemku: 250 m2
 • Cena za m2: 1 964,79 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4319480
Predám nadštandardný rodinný dom na Slnečnom námestí v Trenčíne. Dom je v štádiu výstavby, dokončenie je plánované na 12/2021. Užitková plocha domu je 142 m2, zastrešená terasa má plochu 15 m2 a je postavený na rovinatom pozemku o celkovej rozlohe 250 m2. Dom je dvojpodlažný s rovnou strechou, samostatne stojaci, s vlastnými základmi, obvodovými múrmi a strechou. Medzi domami je dilatácia s tepelnou izoláciou.

Je výborne dispozične riešený, na 1. NP sa nachádza garáž, technická miestnosť, samostatné WC, vstupná chodba a obývacia miestnosť s kuchyňou. Na 2. NP sa nachádza spálňa so šatníkom, priestorná kúpelňa, kde je možné umiestniť vaňu, sprchový kút a dvojumývadlo, samostatné WC, samostatný šatník a dve izby.

Dom ponúka vysoký štandard bývania a nadštandardné prvky zariadenia ako sú pre exteriér : vonkajšie hliníkové žalúzie na el. pohon, drevený obklad fasády, betónová omietka fasády, zastrešená terasa so zelenou strechou, betónový plotový múr z pohľadového betónu. Pre interér: plynový kondenzačný kotol so zásobníkom TÚV, podlahové kurenie v celom dome, klimatizácia na báze tepelného čerpadla vzduch -vzduch.

Dom sa ponúka v štádiu holodomu, ktorý obsahuje: kompletne dokončený exteriér domu so spevnenými plochami a oplotením podľa vizualizácie, drevená pergola so zelenou strechou, vnútorné omietky s maľovkou, kompletne dokončená elektroinštalácia s vypínačmi a zásuvkami, podlahové kúrenie s kondenzačným kotlom. Dom je postavený z pálenej brúsenej tehly.

Nachádza sa vo vyhľadávanej a exkluzívnej lokalite v širšom centre mesta. Lokalita sa vyznačuje výstavbou rodinných domov, bezpečným prostredím s kompletnou občianskou vybavenosťou v tesnej blízkosti.

Doplnkové charakteristiky

 • Skladový priestor: Áno
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo