LUXUSNÝ 4i APARTMÁNOVÝ BYT NA STRECHE
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 14. 04. 2021
Malá hora, Martin
!!! LUXUSNÝ 4i APARTMÁNOVÝ BYT NA STRECHE !!!
1 200 €/mes.

!!! LUXUSNÝ 4i APARTMÁNOVÝ BYT NA STRECHE !!!

1 200 €/mes.

viac info v texte


 • Typ: Prenájom
  Druh: Apartmán
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 140 m2
 • Cena za m2: 8,57 €/m²/mes.
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4320169
!!! NOVÝ EXKLUZÍVNY 4i BUSINESS APARTMÁN NA PRENÁJOM S VEĽKOU TERASOU S KRÁSNYM VÝHĽADOM NA MARTNSKÉ HOLE A CENTRUM MARTIN !!! VHODNÉ PRE NÁROČNÉHO KLIENTA !!!

Bytový dom CROSS je budova s výraznými červenými prvkami, na hlavnom priečelí, ktorý vytvára kríž. Táto symbolika nie je náhodná, stavba vyrastá v blízkosti objektov Jesseniovej lekárskej fakulty v Martine. Miesto realizácie sa nachádza na adrese Malá hora, v pokojnej nezastavanej štvrti vzdialenej len pár minút chôdze od centra mesta Martin.

Lukratívne byty na 6. nadzemnom podlaží sa ponúkajú na prenájom ako exkluzívne s vyšším štandardom a prirodzene najkrajšími výhľadmi. Tieto luxusné byty na streche bytového domu disponujú s celkovou výmerou 120 - 140 m2 a VLASTNÝM WELLNESS NA STRECHE. Byt má 3 spálne, veľkú obývaciu izbu s kuchyňou a jedálenským kútom, dve kúpeľne, šatník a technickú miestnosť. Ideálnu svetlosť bytu zaručujú veľkoformátové okná s horizontálnymi elektrickými žalúziami. Vykurovanie zabezpečené teplovodným podlahovým kúrením rozdeleným na okruhy so samostatným riadením nástenným izbovým termostatom. Vstup do bytu je výťahom priamo do obývačky. Terasy výmere 70 - 100 m2 ponúkajú krásne výhľady nielen na mesto a Martinské Hole, ale z opačnej strany výhľad smeruje do voľnej plochy zelenej lúky, kde scenériu dotvárajú pohoria Veľkej Fatry.

Byt disponuje taktiež klimatizáciou, predprípravou na inteligentnú domácnosť, osvetlenie, vykurovanie aj tienenie môžete vo Vašej domácnosti ovládať hravo pomocou smartfónu. K bytu prislúchajú 2 parkovacie miesta.

Byt je zatiaľ nezariadený, ponúka sa aj ako holobyt alebo aj zariadený, odovzdanie bytu do prenájmu je naplánované na 05/2021.

Priestor je vhodný aj na luxusný office.

CENA od 1200 €/mesačne + energie.
Viac info telefonicky alebo e mailom.

Doplnkové charakteristiky

 • Umiestnenie: Vstavba podkrovia
 • Skladový priestor: Áno
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo