Dizajnový 3i byt vo Vienna gate s výhľadom, v Petržalskom downtowne.
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 07. 05. 2021
Kopčianska 10, Petržalka, Bratislava V - Petržalka
Dizajnový 3i byt vo Vienna gate s výhľadom, v Petržalskom downtowne.
304 900 €

Dizajnový 3i byt vo Vienna gate s výhľadom, v Petržalskom downtowne.

304 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 102 m2
 • Cena za m2: 2 989,22 €/m²
  ID inzerátu: 4328344
Dnes už pomerne známy pojem downtown sa spája najmä s developmentom v susedstve nových stavieb ako Twin city, Tower Nivy, či Skypark, pričom sa podpísal pod rast cien bytov v jeho okolí. Rovnaký scenár ako v prípade spomínanej lokality sa však práve odohráva v západnej Petržalke. A to v okolí Kopčianskej a Úderníckej ulice, vďaka projektom ako Matadorka, Nová Matadorka či Kopčianka.

Ponuka tohto bytu sa nachádza na 14 poschodí bytového domu, prepojeného s galériou obchodného centra Vienna gate a v priamom susedstve premeny tejto lokality. Súčasná nedostatočná ponuka bývania a perspektívna lokalita pridávajú na atraktivite tejto ponuky. Nie je to však len budúci petržalský downtown, ale aj kvalita prevedenia interiéru, ktorý si súčasný, a zároveň prvý majiteľ navrhol na svoj obraz.

Nešetrilo sa na materiáloch a nápaditosti. Presvetlený interiér je orientovaný na juho-západ, pričom krásny výhľad na rakúske lesy a Bratislavský hrad je posilnený veľkoformátovými hliníkovými oknami. Západnej orientácie sa v tomto prípade, vďaka centrálnej klimatizácii (s rozvodmi v znížených sadrokartónových podhľadoch) a elektrickým exteriérovým žalúziám, netreba báť. Aj keď bol tento polyfunkčný dom skolaudovaný v roku 2010, pri jeho výstavbe sa použili moderné technológie. O vykurovanie sa stará plynový kotol v každej bytovej jednotke zvlášť, pričom teplo do priestoru distribuujú radiátory. V kúpeľni je to teplovodné podlahové vykurovanie.

Pri návrhu dispozície bytu a usporiadania priestoru bolo hlavným cieľom zachovať vzdušnosť a otvorenosť priestoru. Jadrom priestoru je denná časť: obývacia izba prepojená s kuchyňou, pričom spálňa a hosťovská izba sú umiestnené na jej protiľahlých stranách. Vstup do dennej časti tvorí široká predsieň. V nej sa okrem bezpečnostných vstupných dverí nachádzajú ešte dvere do kúpeľne. Kúpeľňa disponuje viac než bohatým priestorom, pričom sa tu použili nadčasové a dizajnové materiály - kombinácia skla, kovu v neutrálnych farbách a špeciálneho obkladu. Z dizajnérskych štúdií pochádza aj všetka sanita a ostatné doplnky a zariadenia v kúpeľni. Vo výsledku ide o vizuálne atraktívny priestor, ktorým sa radi v prípade návštevy pochválite.

Kuchynská linka je kompletne zariadená, pričom je od zvyšku priestoru oddelená vyvýšeným barovým sedením. Zabudované spotrebiče sú značky Whirlpool. Povrch je primárne zo špeciálneho skla (lacobel). Kuchyňu dizajnovo so zvyškom interiéru (okrem mliečneho skla) spája doska z masívu, ktorá skvele ladí s drevenými parketami od dizajnéra Ora-Ito v celom byte. Pozornosť si pýta aj stena, oddeľujúca obývačku od spálne. Okrem toho že má posilnené zvukovo izolačné vlastnosti, obložená je obkladom z dielne Zaha Hadid.

V spálni vystriedali povrchovú úpravu stien štýlové tapety od Porsche design a elegantný nábytok. Širokouhlý televízor je zabudovaný v obklade steny z čierneho skla a bude sa biť o pozornosť s úžasným výhľadom. Hosťovská izba alebo pracovňa (záleží na Vašej potrebe) sa nachádza na protiľahlej strane bytu a od spálne ju oddeľuje denná časť. V porovnaní so zvyškom bytu je síce menších rozmerov, no stále ide o nadštandard. Nachádza sa tu aj priestranný šatník- ako samostatná miestnosť s kompletným na mieru riešeným policovým a zásuvkovým systémom. Chválime aj prakticky vyriešené posuvné zrkadlo.

Byt je presvetlený inteligentným bodovým osvetlením, ktoré mení teplotu a intenzitu svetla. V kombinácii s výhľadom na nočné mesto je to idylka. Okrem moderných rozvodov osvetlenia, disponuje byt aj bezpečnostným systémom so senzormi pohybu v každej izbe. Ku komfortu bývania okrem bezpečnosti prispieva aj recepcia pri vstupe do budovy a strážna služba.

Možnosť odkúpenia aj 2 pivničných kobiek, ktoré sú vo vlastníctve majiteľa za sumu 5.500 €. Ten ich zjednotil v jednu väčšiu, pričom ich steny sú kované. S bytom sa ponúka na odkúpenie aj parkovacie miesto v súkromnej podzemnej garáži. Za príplatok 15.000,- EUR získate maximálny komfort, ktorý k takémuto bytu patrí. Ak však nevidíte význam vo vlastníctve parkovacieho miesta, stále máte možnosť si ho aj prenajať od správcu budovy (cca 100 eur / m).

Okolie snáď netreba ani popisovať. Nachádzame sa v bytovom dome priamo prepojenom s galériou obchodného centra Vienna Gate, ktoré spolu so zvyškom tejto meniacej sa lokality ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a v neposlednej miere i vynikajúcu dopravnú dostupnosť do centra. Vlaková stanica Petržalka v pešej dostupnosti, či rovnomenná zastávka MHD Vás do centra dostanú nie za viac ako 8 minút.

Do ulice Kopčianska ústi Petržalské korzo, ktorým prechádza aj cyklistická trasa pokračujúca priamo do rakúskej obce Kittsee. Neďaleko vedie populárna Dunajská cyklistická cesta, vychytený cyklistický raj spájajúci Nemecko, Rakúsko, Slovensko a Maďarsko.

V blízkosti sa nachádza Sad Janka Kráľa, obchodné centrum Aupark, Incheba, Danubia či Staré mesto. V pešej dostupnosti sú všetky potrebné sociálne, zdravotné, alebo rodinné služby. Skutočne na skok sú: kúpalisko, korčuliarska dráha, jazdecký areál, fitness centrum, supermarket s potravinami, motokáry a mnohé ďalšie.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 22
 • Podlažie: 14
 • Výťah: Áno
 • Počet pivníc: 1
 • Plochy pivníc: 6 m²

Doplnková informácia

Financujete hypotékou? S naším hypocentrom získate ZADARMO znalecký posudok (300€) a kontrolu zmlúv advokátom aj keď nehnuteľnosť nekúpite u nás, viac na osobnimakleri.sk/hypo
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty