Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 05. 2022
beladice, Beladice
Investičná príležitosť pozemok 77 a , plus sklady
230 000 €

Investičná príležitosť pozemok 77 a , plus sklady

230 000 €

cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Polyfunkčný objekt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Plocha pozemku: 7537 m2
 • Cena za m2: 30,52 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4335975
Motorest Beladice s veľkým pozemkom 75 á Predáme v  Beladiciach  veľký pozemkom 7537 m2 vzdialený od krajského mesta Nitra rýchlostnou cestou R1 iba 9 minút cesty autom ( 12 km od centra obce a mesta), resp. 18 minút autobusom. Možnosť výstavby rodinných domov alebo výrobných a skladovacích hál. Obec Beladice je tiež vyhľadávaným obytným satelitom aj miest Zlaté Moravce a Vráble. V obci je známy kaštieľ s 5 hviezd. hotelom. Motel môže slúžiť ako výhodné trvalé ubytovanie pracovníkov zamestnaných v halách. Okrem stavby Motela sú predmetom predaja na pozemkoch aj stavby predajňa autosúčiastok,3x sklad, studňa hĺbky 25 m, plot a vonkajšie úpravy ( vodovodná, kanalizačná a plynová prípojka, vodomerná šachta, NN prípojka, spevnené plochy, pergola ). Stavba Motela je murovaná z tehál, strecha pálená škridla BRAMAC. Médiá – elektrina 220/380 V, zavedený zemný plyn, voda obecná, aj studňa, kanalizácia. Areál má široké využitie v mnohých druhoch podnikania, resp. oddelením zadnej časti areálu na výstavbu rodinných domov ako miesta kľudného bývania v peknej obci blízko hlavnej dopravnej tepny. V prípade developovania rodinných domov je lokalita vhodná nielen pre blízkosť krajského mesta Nitra s vysokými cenami bytov, ktoré aj v súčasnosti rastú, lebo dopyt po bývaní niekoľkonásobne prevyšuje ponuku a tiež aj okresného mesta Zlaté Moravce, ale najmä pre bezproblémovú a rýchlu cestnú dostupnosť týchto miest celodenne bez dopravných zápch, aj priame napojenie na všetky smery (Bratislava, B.Bystrica-Košice) cez rýchlostnú cestu R1, a tiež kvalitnej občianskej vybavenosti obce Beladice.

Komplet právny servis v cene .Vision Reality s.r.o. Ing.Andrej Lorinc 0905479277

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty