Výstavba RD - BUNGALOV Ferčekovce, Sp.Nová Ves
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 13. 04. 2021
Spišská Nová Ves
Výstavba RD - BUNGALOV Ferčekovce, Sp.Nová Ves
145 000 €

Výstavba RD - BUNGALOV Ferčekovce, Sp.Nová Ves

145 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Developerský projekt
 • Úžit. plocha: 125 m2
  Plocha pozemku: 455 m2
 • Cena za m2: 1 160 €/m²
  ID inzerátu: 4337460
Číslo ponuky: 7927 - Ponúkame VÝBORNÚ PRÍLEŽITOSŤ NA MODERNÉ BÝVANIE V NOVOSTAVBE RODINNÉHO DOMU - BUNGALOVU. Projekt výstavby 2 domov bol dizajnovaný na realizáciu v novovzniknutej lokalite na Ferčekovciach - IBV Predná huta v Spišskej Novej Vsi na pozemkoch s výmerami 379 m2 a 455 m2. Projekt je v štádiu prípravy projektovej dokumentácie s tým, že môžu byť v tejto etape ešte PRESNE ZAKOMPONOVANÉ INDIVIDUÁLNE POŽIADAVKY KLIENTA.

PROJEKT DOMOV bol koncipovaný tak, aby v ňom boli zohľadnené všetky najdôležitejšie požiadavky modernej rodiny z hľadiska využitia a rozdelenia priestoru s väzbou na terasu a záhradu. Domy sú riešené ako jednopodlažné objekty so šikmou valbovou strechou so zastavanou plochou 125 m2 (pôdorys cca 10 x 13 m). Ide o 4-IZBOVÉ OBYTNÉ JEDNOTKY s obývacou miestnosťou prepojenou s kuchyňou a výstupom NA TERASU (26 m2). Kuchyňa (12 m2) je presvetlená oknom smerom na ulicu, priestor umožňuje rôzne tvarové varianty - kuchyňa v tvare L alebo v tvare U s barovým sedením. Výhodou je určite aj príručná komora. V TROCH obytných miestnostiach s veľkosťami cca 12 m2 je miesto pre vstavané šatníky, výhodou je výstup na terasu. Kúpelňa (6,5 m2) je riešená so sprchovacím kútom ako aj s vaňou. Za vstupom do domu s prístreškom je predsieň so šatníkovou stenou.

DOMY SÚ RIEŠENÉ V ENERGETICKOM ŠTANDARDE A0 - t.j. ako domy s TAKMER NULOVOU POTREBOU ENERGIE. Vykurovanie bude zabezpečené elektrickým podlahovým vykurovaním v kombinácii s tepelným čerpadlom. Doplnkovým zdrojom energie bude aj krb v obývačke. Pri stavbe budú použité odskúšané kvalitné stavebné materiály a riešenia. Vedľa domu bude prístrešok na parkovanie auta.

Domy sa ponúkajú v štandarde HOLODOM - bez finálnych povrchov, kuchyne a sanity. Možná dohoda aj na celkovej dodávke na kľúč. Akékoľvek individuálne požiadavky na menšie stavebné úpravy či zmeny môžu byť vopred zapracované.

Cena za výstavbu domu do štádia HOLODOM VRÁTANE PRÍSTREŠKU JE SUME 145 000 EUR.

Domy sú projektované na pozemkoch s celkovou výmerou 455 m2 a 379 m2. Pozemky sú rovinaté, orientované v smere východ - západ. Cena za pozemok s výmerou 379 m2 je 35 000 EUR. Cena za pozemok s výmerou 455 m2 je 43 000 EUR.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet terás: 1
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu