Arvin Benet | Rezervované
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 13. 04. 2021
Židovská, Bratislava I - Staré Mesto
Arvin & Benet | Rezervované
255 000 €

Arvin & Benet | Rezervované

255 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 79 m2
 • Cena za m2: 3 227,85 €/m²
  ID inzerátu: 4338549
Byt je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobný byt v lokalite, nakoľko tieto typy nehnuteľností mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

________________________________________________________________________

Arvin & Benet ponúka na predaj charizmatický a priestranný byt v Starom Meste.

Byt, ktorý Vám ponúkame sa nachádza v lokalite, ktorá má z nášho pohľadu všetky plusy staromestského života. Nachádza sa pod hradom a námestia či staromestské uličky máte doslova pod oknami.
Navyše, výstavbou projektu Vydrica sa Židovská ulica stane nevyhnutnou súčasťou plánovaného bratislavského korza, ktoré spojí centrum mesta s projektom Zuckermandel.

Milan Lasica povedal: „Som absolútne mestský človek a mestský život je predovšetkým kaviareň do ktorej vojdete a čašník sa vás opýta: „Ako vždy? A vtedy viete, že ste doma...“ Spoznali ste sa ? Je to aj Váš štýl ? Cítite sa pripravený stať sa predstaviteľom Bratislavskej kaviarne ? Potom máme pre Vás byt.

Všade pešo. Toto je veľkou devízou možno práve vášho nového bytu. Dostali ste chuť na raňajky v meste ? Francúzke chute uspokojí Mondieu. Alebo ste dostali chuť na čínske jedlo ? Tak potom naozaj stačí zísť len po schodoch, vaším susedom je totiž vychýrená reštaurácia Jasmin. Mesto je Vaše nové „DOMA“.

Banky, obchody, lekárne, vinárne či reštaurácie... stačí si naozaj len vybrať, ktorým smerom chcete vykročiť.

Bytový dom je 5-poschodový, pričom ponúkaný byt sa nachádza na optimálnom 2 poschodí (pôdorys nájdete na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/404/charizmaticky-a-priestranny-byt-v-starom-meste).

Po vstupe do bytu sa ocitnete v štedrej hale, do ktorej viete umiestniť šatníkové skrine, či botník. Zo vstupnej haly sa dostanete do samostatného WC a do všetkých obytných miestností.

Kuchyňa dnes predstavuje samostatnú miestnosť, avšak je len a len na Vás, či to takto zostane. Svojou rozlohou to môže byť veľmi príjemná detská izba, či pracovňa. Návrh takého pôdorysu nájdete tiež na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/404/charizmaticky-a-priestranny-byt-v-starom-meste.

A obývacia izba je taká veľká, že ak by ste sa rozhodli pre alternatívu dnešnej klasiky, čím je dispozícia, kedy je obývacia izba spojená s kuchyňou, priestor vám to umožní.

V byte sa samozrejme nachádza aj spálňa, ktorá je zariadená manželskou posteľou a masívnymi nočnými stolíkmi v svetlých odtieňoch.

Do kúpeľne sa dostanete z dennej miestnosti.

K bytu prislúcha aj priestranná pivnica, ktorá sa nachádza priamo vedľa bytu.

Zasnívali ste sa a páči sa Vám to ? Páčia sa Vám aj fotky a dispozícia bytu? Potom nečakajte a poďte s nami na obhliadku. Ak sa pridá aj tá správna emócia priamo na mieste, potom je už všetko rozhodnuté.

Cena: 255 000 eur
Výmera dom: 79,5 m² (interiér 75 m², pivnica 4,5 m²)

Pôdorys nájdete na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/404/charizmaticky-a-priestranny-byt-v-starom-meste.

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 2
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Umiestnenie: Vstavba podkrovia
 • Počet pivníc: 1
 • Plochy pivníc: 4.5 m²
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty