4izbový NOVÝ byt KUNERAD - s výťahom
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 09. 04. 2021
Dolná ulica, Kunerad
4izbový NOVÝ byt KUNERAD - s výťahom
129 300 €

4izbový NOVÝ byt KUNERAD - s výťahom

129 300 €

s pivnicou


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 72 m2
  Zast. plocha: 82 m2
 • Cena za m2: 1 795,83 €/m²
  Energie: 120 €/mesiac
  ID inzerátu: 4339213
4 - IZBOVÝ NOVÝ BYT s VÝŤAHOM V NOVOSTAVBE DVOCH BYTOVÝCH DOMOV v obci Kunerad – na predaj je nový štvorizbový byt s výťahom v nových bytových domoch v obci Kunerad pri Rajeckých Tepliciach. Byt sa nachádza na 4 alebo 5 podlaží (je možnosť si vybrať ešte podlažie, budú pripravené konštrukčné prvky tak, aby to možné). Výstavba už začala. Koniec výstavby (kolaudácia) – koniec r.2021, príp.začiatok r. 2022.
Celková plocha 4-izbového bytu bude 88,56m2. Čistá podlahová plocha bez balkónov a pivničnej kobky 75,11m2. Byt má dva balkóny – jeden vpredu o výmere 3,85m2 a jeden vzadu o výmere 6,51m2. Celková úžitková plocha bytu aj s balkónmi je 72,86m2. Pivničná kobka o výmere 1,31m2 je v cene bytu. Ku každému 4-izbovému bytu sú k dispozícii dve vonkajšie parkovacie miesta. Byt sa bude predávať v stave holobytu – vnútorné omietky, elektroinštalácie, elektrické vývody, zásuvky, v kúpeľni hrubá omietka, odpady, okná plastové s izolačným trojsklom- slovenský výrobca. Dispozícia bytu - byt pozostáva zo vstupnej chodby, samostatného WC, kúpeľne s vaňou a umývadlom, samostatnej izby (spálňa), 2x samostatnej izby (detská izba) a obývačky spojenej s kuchynským kútom. Okná sú orientované na J-JZ a S-SV. Cena tohto 4-izbového bytu v stave holobytu je 129.300,- EUR aj s pivničnou kobkou a balkónmi. V prípade záujmu sa byt môže odovzdať zhotovený do finálneho stavu „ na kľúč“. Financovanie kúpy bytu vieme zabezpečiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru (hypotekárne a právne poradenstvo je v cene bytu). V predaji sú okrem 4izbových bytov s dvoma balkónmi aj 3izbové byty, 2izbové byty, jednoizbové byty s balkónom a taktiež jedenapol izbové.
Bytový dom č. 1 a tiež aj bytový dom č. 2 bude mať 5 nadzemné podlažia bez podpivničenia . Domy sú postavené z tehly, zateplené minerálnou vatou. Každý z bytových domov pozostáva z troch sekcií (vchodov). Budova má jedno hlavné vnútorné schodisko so samostatným vstupom a výťahom. Strecha bude sedlová s ľahkou plechovou krytinou. Bytové domy sú situované na rovine pri Kuneradskom potoku. Prístupová cesta je obecná, bytové domy sú napojené na verejný vodovod, verejnú kanalizáciu, vykurovanie bytov -plynové a ohrev TÚV cez fotovoltaiku.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2020
 • Rok kolaudácie: 2021
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Umiestnenie: Vstavba podkrovia
 • Orientácia: Juhozápadná, Východná
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu