Arvin Benet | Jedinečná veľkolepá nehnuteľnosť uprostred Štiavnických vrchov
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 13. 04. 2021
Hodruša - Hámre
Arvin & Benet | Jedinečná veľkolepá nehnuteľnosť uprostred Štiavnických vrchov
1 144 000 €

Arvin & Benet | Jedinečná veľkolepá nehnuteľnosť uprostred Štiavnických vrchov

1 144 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 663 m2
  Plocha pozemku: 680 m2
 • Cena za m2: 1 725,49 €/m²
  ID inzerátu: 4343632
Arvin & Benet ponúka na predaj unikátnu nehnuteľnosť uprostred Štiavnických vrchov, ktorej veľkoleposť vás nadchne.

V nenápadnej dlhej obci nájdete v jednej z uličiek unikát, ktorý by ste tu rozhodne nečakali. Veľkoleposť a nadčasovosť dokonalo vystihujú toto štýlové vidiecke sídlo, do ktorého sa nedá nezamilovať. Vkusne a kvalitne zrekonštruovaná historická budova, rozprestierajúca sa na troch podlažiach (pôdorys nájdete na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/445/jedinecna-velkolepa-nehnutelnost-uprostred-stiavnickych-vrchov) očarí veľkolepým priestorom a nadčasovým štýlom, v ktorom je zariadená.

Kombinácia hrubých múrov, vysokých stropov, drevených trámov, veľkoformátových okien a kvalitných materiálov vytvárajú inšpiratívne prostredie a zároveň teplo domova.
Vďaka veľkým oknám sú všetky miestnosti príjemne presvetlené.

Elegantné spojenie historických vidieckych a moderných prvkov v dokonalej harmónii.

Hneď ako vojdete dovnútra vás uchváti veľkosť priestoru. Prvé podlažie je centrom diania a spoločenského života. Svoje miesto si tu našiel biliardový stôl, pri ktorom si radi podebatujete s návštevami s pohárom dobrého vína v ruke, ale aj príjemné posedenie pri schodisku, kde je vďaka vysokým stropom najviac cítiť veľkoleposť priestoru.

Z tejto oddychovej časti sa plynule presuniete cez presklenenú chodbu s výhľadom na dvor do wellness časti, kde si príjemne oddýchnete v saune. V tejto časti sa nachádza aj samostatná kúpeľňa.

Samozrejmosťou je dostatočne priestranná technická miestnosť, kde odložíte aj všetko to, čo nechcete, aby bolo na očiach.

Nemožno nespomenúť kuchyňu, ktorá je snom každého, kto rád varí a kto rád hostí. V komore je dostatok úložného priestoru na vytvorenie si zásob.

Zo vstupnej haly nás pôvodné reštaurované drevené schodisko s kovaným zábradlím zavedie do večernej časti, v ktorej je hlavná spálňa prepojená s kúpelňou s výhľadom na dvor, dve ďalšie samostatné spálne a samostatná kúpeľňa. Každá z veľkorysých spální má aj vlastnú obývaciu časť s pohodlným sedením.

Tretie podlažie tvorí rozľahlý otvorený priestor s osobitou charizmou, ktorý si priam pýta využitie na spoločenské akcie alebo porady.

Maximálne súkromie je zabezpečené aj vonku na príjemnom nádvorí obklopenom zeleňou, ktoré je ako stvorené na príjemné posedenia počas slnečných dní.

Lokalita:

Necelé dve hodiny od Bratislavy a človek sa ocitne ako v  úplne inom svete s  jedinečnou atmosférou.

Neskutočnú atmosféru dotvára neopakovateľná lokalita – nehnuteľnosť sa nachádza v kľudnej obci Hodruša - Hámre v prekrásnom prostredí Štiavnických vrchov v blízkosti mimoriadne žiadanej Banskej Štiavnice, ktorá má umeleckú dušu,  historické centrum ako zázrakom nedotknuté modernou dobou a tiež je zapísaná v Zozname svetového dedičstva UNESCO.

Dedičstvom minulosti a osviežením prítomnosti sú všade prítomné tajchy, v minulosti využívané pre potreby baníctva. Krásne prostredie poteší priaznivcov turistiky, či cykloturistiky. V blízkosti sa nachádza aj obľúbené stredisko Salamandra Resort.

Cena: 1 144 000 eur
Výmera: 662,93 m² (1NP 228,32 m² + 2NP 234,61 m² + 3NP 200 m²)
Pozemok: 680 m²

Pôdorys nájdete na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/445/jedinecna-velkolepa-nehnutelnost-uprostred-stiavnickych-vrchov.

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Počet izieb/miestností: 6
 • Počet vonkajších parkovacích miest: 3
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty