Directreal ponúka Tento Byt Vám Bude Rozumieť - Až Raz Zabuchnú Dvere V Mama Hoteli
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 10. 04. 2021
Vietnamská, Bratislava II - Ružinov
Directreal ponúka Tento Byt Vám Bude Rozumieť - Až Raz Zabuchnú Dvere V Mama Hoteli
144 000 €

Directreal ponúka Tento Byt Vám Bude Rozumieť - Až Raz Zabuchnú Dvere V Mama Hoteli

144 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 37 m2
 • Cena za m2: 3 891,89 €/m²
  Cena vrátane energií: Áno
  ID inzerátu: 4345237
Popis: Veľký svet v malom. Ak hľadáte inšpiratívny kúsok domova, viem vám pomôcť. Keď som dostal do ponuky tento byt a prvýkrát som doň vstúpil, vedel som si presne predstaviť, kto by to mal byť. Mladý človek, ktorý preferuje funkčnosť, má rád nové trendy, je nezávislý. Možno rád cestuje, rád varí a spoznáva. Rozloha 37 m2 nie je žiadne letisko. Po osobnej obhliadke však sami zistíte, že to nie je o metroch štvorcových, ale o tom, že sa tu cítite jednoducho dobre. Môžete si rovno zložiť kufre a bývať. Byt sa predáva kompletne zariadený, tak ako ho vidíte.

SVETLÝ A SVIEŽÍ

Sú ďalšíe prívlastky, ktoré ho charakterizujú. Orientácia na východnú stranu dodáva bytu dostatok svetla a tepla. Horúce letné dni kompenzuje klimatizácia, ktorá je súčasťou vybavenia.

NÁPADITOSŤ, TREND, JEDNODUCHOSŤ

Dáte mi určitě za pravdu, že jednoduché a vkusné je to, čo dodáva bývaniu ten správny náboj. Praktická kuchyňa, jednoduchá pohovka, nápaditý pracovný kút. Je kopec možností a nápadov ako sklbiť niekedy nezlučiteľné. Tento byt vám dáva túto možnosť. Dokážete si pripraviť obed lebo kuchyňa je dostatočne priestranná, pozerať pritom televíziu a zároveň byť v kontakte s návštevou alebo pracovať bez zbytočných rušivých elementov. Byt má tieto zóny detailne a funkčne rozdelené.

PRIESTRANNOSŤ, POKOJ, RELAX

Spálňa alebo ak chcete nočná časť je pre mňa jedna z podstatných vecí, ktoré si pri bytoch všímam. Ak je úzka a malá, kde zvyčajne do postele skáčete, pôsobí klaustrofobicky a toto nie je dobrým začiaktom pre potenciálnych nových majiteľov. V našom prípade však máte vzhľadom k rozmerom bytu pomerne štedrú rozlohu, kde si okrem veľkej postele našla svoje miesto i veľká šatniková skriňa a komoda a pritom sa viete natiahnúť bez toho, aby ste sa rukami dotýkali oboch stien zároveň. Ako bónus, ráno sa zobúdzate na východ slnka.

MOŽNO VÁM BUDE CHÝBAŤ

Možno niekomu bude chýbať oddelené WC od kúpelne. Vykompenzuje vám to pomerne priestranná kúpelňa s vaňou.

BALKÓN = DVOR

Pre tých z nás, ktorí pochádzame z rodinných domov a sťahujeme sa do miest, je balkón akýmsi indikátorom kvalitného bývania. Jednoducho supluje životný priestor, ktorý je obmedzený podmienkami bytu. Okrem praktického využitia (sklad), dokáže spríjemniť rannú kávu. Môžete sledovať ruch mesta z dostatočnej vzdialenosti, pod balkónom nemáte diaľnicu, ale detské ihrisko. :) Prináša vám ešte jeden neopakovateľný benefit. Cez deň úplne všednú Trnávku premení po západe slnka na divadlo so svetlami. Kto obľubuje niečo také, určite si príde na svoje. Je to istá forma psychohygiény, porovnateľná s pozorovaním horiaceho ohňa.

ATMOSFÉRA DEDINY, DOTYK MESTA, POCIT, ŽE MÁM VŠETKO PO RUKE

Ak hľadáte ideálnu lokalitu pre svoje bývanie, sklamem vás, nič také neexistuje. Raz vám prekáža hluk, potom ticho a inokedy hocičo. Je však správne a dôležité, aby ste sa približili k ideálu čo najviac. Adresa na Vietnamskej ulici nie je Staré Mesto, je to ale príjemná tichá ulica susediaca s rodinnými domam. Ideálna lokalita vďaka skvelým susedom a súkromným dvorom. Šport, nákupy, školy, krúžky pre deti, relax a rýchly odchod z Bratislavy (do 5 minút ste na diaľnici). Toto vám nemusia poskytnúť ani lukratívnejšie časti Bratislavy. Trnávka sama o sebe patrí k rýchlo rozvíjajúcim sa častiam Bratislavy. Jej najväčším benefitom je jej poloha, vidiecký ráz, rýchla dostupnosť a že máte všetko čo po trebujete po ruke.

ZÁVER

Ak ste sa dopracovali až k týmto záverečným riadkom, predpokladám a verím, že vás ponuka tohto šikovného bytu zaujala. Budem sa veľmi tešíť, keď vám ho osobne ukážem. Chcem vás však poprosiť o rešpektovanie kovidových opatrení. Predtým, ako sa s nami rozhodnete absolvovať osobnú obhliadku, pozrite si prosím našu virtuálnu prezentáciu, ktorá vám verím poskytne detailne informácie, po ktorých sa budete vedieť rozhodnúť. Rovnako musíme rešpektovať, že v byte je ešte nájomníčka, ktorá bude k podpisu kúpnych zmluv odsťahovaná.

Teším sa na vás.
Podlahová plocha m2: 37
Loggia: Áno 1x
Výťah: Áno 1x
Stav: Novostavba
Poschodie --/--: 6/6
Konštrukcia bytu: Tehla
Možnosť kúpy na úver: Áno
Zálohový predpis / mesiac EUR: 115
Okná: Plastové
Kuchynská linka: Nová
Spotrebiče: Chladnička, Mraznička, Elektrický sporák, Elektrická rúra, Mikrovlná rúra, Pračka, Klimatizácia
Kúpelňa: Nová
WC: Nové
Podlahy: Plávajúca podlaha
Bezpečnostné dvere: Áno
Svetové strany: V
Zateplený dom: Áno
Forma vlastníctva: Osobné
Pivnica: Nie


Viac informácií: http://y9.sk/mhN
(video obhliadka)


Obhliadky a ďalšie informácie:
Jozef Poláček
0905 254 412
j.polacek@directreal.sk

Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu