EXKLUZÍVNY PREDAJ Rodinný dom v radovej zástavbe - krajný, Hurbanovo
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 11. 10. 2021
Pivovarská, Hurbanovo
EXKLUZÍVNY PREDAJ Rodinný dom v radovej zástavbe - krajný, Hurbanovo
152 000 €

EXKLUZÍVNY PREDAJ Rodinný dom v radovej zástavbe - krajný, Hurbanovo

152 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 202 m2
  Zast. plocha: 119 m2
  Plocha pozemku: 278 m2
 • Cena za m2: 752,48 €/m²
  ID inzerátu: 4355863
Realitná kancelária REMAX, maklér Adriana Eleková,RK CITY REALITY, ponúka na predaj rodinný dom v radovej zástavbe v Hurbanove, v katastrálnom území Bohatá.
Rodinný dom je dvojpodlažný, nepodpivničený, so zabudovanou garážou a spevnenou plochou s jedným parkovacím miestom na státie pred garážou. Dom má dvojplášťovú plochú strechu.
Rodinný dom je na pozemku s plochou 278 m2.
Zastavaná plocha prízemia je 119,28 m2, zastavaná plocha poschodia je 102,92 m2.

Rodinný dom je napojený je na inžinierske siete, vodovod, kanalizáciu, rozvod elektriny, zemného plynu. V dome je zriadené internetové pripojenie.
Na pozemku je samostatná pivnica.
Vstup do rodinného domu je orientovaný na západ, okná obytných izieb sú orientované na východnú a západnú svetovú stranu.
Vstupom do domu sa nachádzame v predsieni, odkiaľ prejdeme do obytnej haly spojenej s jedálňou a kuchyňou. Z obytnej haly sa otvárajú dvere do samostatnej priestrannej izby, do kúpeľne so sprchovým kútom, WC a umývadlom a do kotolne. Z jedálne sa môžeme dostať na chodbu a vyjsť na terasu orientovanú na východ, čo oceníte v horúcich letných dňoch.Kuchyňa je praktická, prepojedná s jedálňou, navrhnutá do tvaru U, s drezom, sporákom, digestorom v zostave kuchynskej linky s dolnými a hornými skrinkami.
Po drevených schodoch sa dostaneme na poschodie rodinného domu. Tu sú štyri samostatné izby, dve orientované na ulicu, so vstupom na loggiu a dve izby orientované do dvora, jedna izba so vstupom na zastrešenú terasu, ďalej sa tu nachádza kúpeľňa s vaňou, umývadlom a samostatná miestnosť WC.
Dom bol postupne rekonštruovaný,prístavbou zádveria na priečelí a terasy v zadnej časti rodinného romu,ďalej výmenou okien a balkónových dverí na plastové, s izolačným dvojsklom, sieťkou proti hmyzu a vonkajšími žalúziami, výmenou interiérových dverí na drevené s presklením v modernom dizajne. Podlahy sú vymenené, na laminátové parkety v obytných miestnostiach a keramická dlažby v ostatných priestoroch rodinného domu. Na prízemí je podhľad zo sadrokartónu so zabudovanými bodovými svetlami, ktoré dodávajú elegantný vzhľad a osvetľujú interiér obytnej haly s jedálňou.

Spolu s parcelou s rodinným domom je na predaj záhrada na susednej parcele,predajná cena dohodou

Príďte sa pozrieť

Realitné služby a obhliadku dojednajte na tel. čísle: 0904 238 738, Ing. Adriana Eleková

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1987
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 6
 • Počet balkónov: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty