5 - izbový byt v širšom centre Trenčína.
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 07. 05. 2021
Trenčín
5 - izbový byt v širšom centre Trenčína.
195 000 €

5 - izbový byt v širšom centre Trenčína.

195 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 5 a viac izbový byt
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 184 m2
  • Cena za m2: 1 059,78 €/m²
    ID inzerátu: 4357962
Spoločnosť u9, a.s. ponúka na predaj 5 - izbový byt v širšom centre Trenčína. Podlahová plocha bytu spolu s pivničkou je 184 m2 a k bytu prislúcha taktiež parkovacie státie. 
Byt má  dispozične pozostáva zo štyroch izieb, pracovni, haly, kuchyni, špajzy, kúpeľni a WC . K bytu prináleží susediaci sklad č.29, ktorý je samostatne prístupný zo spoločnej chodby pri byte. Podlahová plocha bytu vrátane skladu je  184 m2. Z izby na spodnom podlaží výstup na terasu. Z troch izieb na hornom podlaží výstup na dve terasy.  
Ostatné vyhotovenie bytového domu - v byte č.46 jedna strešná terasa na spodnom podlaží výmery 3,05m*6,80m=20,74m2, na hornom podlaží dve strešné terasy výmery 1,65m*14,00m=23,10m2 a 1,05m*6,70m=7,04m2, zábradlia terás z pochrómovanej ocele, rozvod domáceho videotelefónu, požiarne hydranty, rozvody káblových televízií a internetu pod omietkou.
Spoločné zariadenia a príslušenstvo domu: Kotolňa, kočikáreň, spoločná televízna anténa, bleskozvody, teplovodné, vodovodné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové prípojky, spevnené plochy, oplotenia.

Byt č.46 sa nachádza na 6.nadzemnom a 7.nadzemnom podlaží, vo vchode „l D" bytového domu súp.č.6673, na ulici Pod Sokolice, v k.ú. Trenčín, obec Trenčín. Predmetný bytový dom je päť až sedempodlažný , nepodpivničený , má ploché strechy, pozostáva zo štyroch vchodov. Bytový dom je osadený na úroveň okolitého takmer rovinatého terénu, v pôdoryse má tvar písmena „L". Na l.nadzemnom podlaží je občianska vybavenosť, ktorá pozostáva z kaderníckeho salónu, kaviarne a materskej škôlky. Z jednotlivých priestorov občianskej vybavenosti je vstup na oplotený pozemok parc.č. KN-C 1424/4, ktorý j e upravený vo forme parku. Vo východnej časti domu sú na l .nadzemnom podlaží umiestnené garáže pre osobné automobily, pred severnou časťou domu sa nachádzajú pozemky vo forme parkovacích státí.
V prípade, že Vás daná ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať. 

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty