AGENT.SK Rodinný dom v obci Čierne, okres Čadca
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 27. 07. 2021
Čierne, Čierne
AGENT.SK Rodinný dom v obci Čierne, okres Čadca
65 900 €

AGENT.SK Rodinný dom v obci Čierne, okres Čadca

65 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 130 m2
  Zast. plocha: 274 m2
  Plocha pozemku: 512 m2
 • Cena za m2: 506,92 €/m²
  ID inzerátu: 4361717
Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku https://my.matterport.com/show/?m=TivW4akreWK tohto 3-podlažného rodinného domu v pôvodnom stave, ktorý ponúka exuluzívne na predaj realitná kancelária AGENT.SK.

Dom sa nachádza v peknom prostredí obce Čierne s výbornou dostupnosťou do okresného mesta Čadca. Ďalšie informácie o rodinnom dome vám ochotne poskytne náš realitný agent Tomáš Černecký +421918127259

Obec Čierne sa vyznačuje dobrou občianskou vybavenosťou, v ktorej sa nachádzajú: základná škola, materská škola, lekári, lekáreň, pošta, obchody, autobusové zastávky (KIA, Mobis), železničná stanica, široká paleta služieb obyvateľom, reštauračné a ubytovacie zariadenia, bohaté kultúrne, spoločenské a športové podujatia. Po sprístupnení diaľničného obchvatu Čadce sa značne zlepšila doprava. Výhodou je tiež dobré dopravné prepojenie na Českú republiku a Poľsko.

Rodinný dom so zastavanou plochou 274 m2 bol postavený v r. 1965 na pozemku o výmere 512 m2. Obvodové murivo so šírkou 470 mm je v dobrom stave. Dom bol postavený na kamenných základoch, pričom strop je betonový a strecha domu je plechová, udržiavaná náterom. Dom je však vhodný na kompletnú rekonštrukciu - modernizáciu.

Rodinný dom je podpivničený, pričom disponuje dvomi obytnými podlažiami. Na prvom podlaží sa nachádzajú 4 izby, kuchyňa, špajza, kúpeľňa a toaleta. Na druhom podlaží sú 2 izby, špajza, odkladací priestor a povala. Dom je napojený na verejný vodovod, plyn a elektrinu. Odpadová voda ústi do kanalizácie. Plynový kotol a kotol na pevné palivo boli vymenené v roku 2017.

Kúpu tohto rodinného domu je možné financovať hypotékou, ktorú vám bezplatne vybavíme. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám náš finančný agent pripraví hypotekárne ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom rodinného domu do vášho osobného vlastníctva, katastrálne (vklad vlastníckého práva a list vlastníctva) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii našej realitnej kancelárie.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1965
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Počet izieb/miestností: 4

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty