LUKRATÍVNY POZEMOK V SENICI 26 978 m2
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 12. 2021
Senica, Senica
LUKRATÍVNY POZEMOK V SENICI 26 978 m2
957 719 €

LUKRATÍVNY POZEMOK V SENICI 26 978 m2

957 719 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Komerčná zóna
  • Plocha pozemku: 26978 m2
  • Cena za m2: 35,50 €/m²
    ID inzerátu: 4363117
V zastúpení majiteľa EXKLUZÍVNE U NÁS - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - na predaj pozemok s multifunkčným využitím, ktorý je situovaný vo výbornej lokalite mesta. Pozemok má ideálne umiestnenie, a je prístupný či už priamo z hlavnej cesty, z novovybudovaného obchvatu alebo z cesty od obytnej zóny. Frekventovaná lokalita s tendenciou ďalšieho rozširovania tejto zóny o ďalšie objekty.

DOBRÁ POLOHA – DOBRÁ CENA

- rozloha pozemku 26 978 m2 rozmer : cca 250m x 260m x 85m x 60m
- druh pozemku - orná pôda
- všetky inžinierske siete na hranici pozemku
V zmysle schváleného územného plánu sa nachádza v zóne občianskej vybavenosti, v území funkčne určenom na rozsiahlejšie areály zariadení základnej a špecializovanej občianskej vybavenosti - plochy určené pre bývanie, šport a rekreáciu, ihriská a oddychové plochy, podnikateľské aktivity charakteru remeselnej výroby, pre komerčné účely s prevládajúcimi obslužnými funkciami obchodu, drobných prevádzok výroby a služieb s príslušnými súvisiacimi činnosťami, Prevládajúcimi funkciami sú : malé a stredné výrobné zariadenia, zariadenie obchodu najmä charakteru cash a carry, priestory pre prevádzky výrobných a nevýrobných služieb. Prípustnými funkciami sú: celá škála zariadení obchodu, sklady, skladovacie plochy, distribučné a veľkoobchodné centrá, výstavné a predvádzacie priestory. Funkciami prípustnými v obmedzenom rozsahu sú: administratívne budovy a priestory súvisiace s prevádzkami, odborné učebne stredných škôl. Veľkou výhodou je výborný prístup kamiónovou dopravou, dostupnosť železničnej trate, letiska, autobusové spojenie. Na pozemok bol vypracovaný zaujímavý projekt, ktorý má ochotu súčasný majiteľ pri kúpe poskytnúť. Kompletné informácie vrátane konkrétnych informácií ÚP sú k dispozícii v našej kancelárii.

VÝHODY KÚPY POZEMKU:
1. vysoký investičný potenciál pozemku: bezkonkurenčná cena pozemku vzhľadom na jeho umiestnenie, s tendenciou rastu ceny pozemku v súvislosti s postupným dokončením budovaného okruhu
2. samotná lokalita pozemku ho predurčuje pre bývanie i komerčné účely.
3. umiestnenie inžinierskych sietí priamo na hranici pozemku.
4. ideálna viditeľnosť prípadného nového objektu na pozemku, hraničiaceho s okruhom, ktorý znamená podstatný nárast frekvencie dopravy a zvýšenú bezplatnú reklamu pre nový objekt.

Ušetríme Vám čas aj peniaze - s najlepším financovaním Vám bezplatne pomôže náš hypošpecialista. Zabezpečíme Vám kompletný právny servis prostredníctvom našej právnickej kancelárie , katastrálny servis, znalecký posudok. Ako jediný na slovenskom realitnom trhu ponúkame našim klientom Exkluzívny Archeus účet!
ARCHEUS sieť realitných kancelárií je úspešná realitná spoločnosť, ktorá používa svoj unikátny partnerský systém spolupráce. V súčasnosti máme 13 samostatných pobočiek v rámci celého Slovenska.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Funkčné využitie: Ľahká priemyselná výstavba

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu