5i DOM na BÝVANIE, PODNIKANIE či PRENÁJOM - Dúbravska, Prešov
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 21. 06. 2021
Dúbravská 8, Prešov
5i DOM na BÝVANIE, PODNIKANIE či PRENÁJOM - Dúbravska, Prešov
179 000 €

5i DOM na BÝVANIE, PODNIKANIE či PRENÁJOM - Dúbravska, Prešov

179 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 208 m2
  Zast. plocha: 85 m2
  Plocha pozemku: 381 m2
 • Cena za m2: 860,58 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4363729
Chcete bývať v dome s parkovaním, mať všade blízko, ale nechcete mať starosti s údržbou pozemku?
Alebo Vám viac vyhovuje idea kombinácie podnikania s bývaním, či dvojgeneračné bývanie?
A čo tak kúpa investičnej nehnuteľnosti vhodnej na okamžitý prenájom?

Nech už je Vašim zámerom čokoľvek realitné centrum PROFI REALITY SABOL Vám exkluzívne ponúka na predaj nehnuteľnosť, ktorej hlavným pozitívom sú jej multifunkčné možnosti využitia a skvelá lokalita, čo tejto nehnuteľnosti dáva silný investičný potenciál.

Z dôvodu obmedzenia počtu fotografií a množstva textu kompletný inzerát a viac fotografií nájdete priamo na web stránke našej kancelárie (ak sa nachádzate mimo nej) alebo na vyžiadanie

Popis nehnuteľnosti:
- Nehnuteľnosť (dom) sa nachádza na pozemku o celkovej rozlohe 192 m². Celý pozemok je spevnený zámkovou dlažbou a časť (28,5 m²) tvorí prístavba - garáž. Garáž môžete nahradiť parkovacími miestami alebo jej strechu využiť ako terasu pre 2. nadzemné podlažie (prípadne aj tretie).
- Časť pozemku o výmere 85 m² je zastavaná rodinným domom s 2 nadzemnými podlažiami a 45 m² pod domom tvorí pivnica. Obytná plocha vrátane terás je úžasných 163 m² a celková úžitková plocha domu (vrátane pivnice) je 208 m².
- Do domu sú aktuálne 2 hlavné vstupy, no je prístupný aj z 3. strany.
- Dom je postavený z tehly v kombinácii s pórobetónom o hrúbke stien 30 cm a zateplený 10 cm polystyrénom s novou fasádou a strechou (nové latenie + krytina)
- Je pripojený na všetky inžinierske siete a naviac disponuje vlastnou studňou s pitnou vodou.
- Rovnako interiér domu prešiel kompletnou rekonštrukciou a je pripravený na okamžité bývanie.
- Rekonštrukcia prebehla v jeseni 2020 a nehnuteľnosť aktuálne nevyžaduje žiadnu investíciu do prvkov krátkodobej, či dlhodobej životnosti.
- Vykurovanie nehnuteľnosti je zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom napojeným na radiátory. Celkové mesačné prevádzkové náklady (E + P + V) predstavujú sumu cca 150,-€.

Výňatok z územného plánu a potenciál nehnuteľnosti:
V zmysle platného územného plánu mesta Prešov je lokalita definovaná ako[b] "Obytné plochy rodinných domov" , regulatív B1 s prípustnou funkciou[/b] - bývanie v málo podlažných bytových alebo polyfunkčných domoch [b]do 3 nadzemných podlaží[/b], zariadenia základnej občianskej vybavenosti: predškolské, školské, zdravotnícke, sociálna starostlivosť, maloobchod do 200 m2 predajnej plochy, administratíva, nevýrobné služby a výrobné prevádzky remeselného charakteru, nenáročné na zásobovanie (vozidlá do 3,5 t), neprodukujúce hluk, zápach a nebezpečný odpad, nevýrobná prevádzka, ktorá nie je zdrojom zhoršenia pohody bývania.

Alternatívy možného využitia:
- Podnikateľské účely - Veterinárna ambulancia, či ambulancia všeobecného lekára, stomatológa, či iných špecialistov, účtovná firma, IT firma ...
- Kombinácia podnikania (prízemie) a bývania (poschodie) - nehnuteľnosť vhodná pre rôzne druhy menších prevádzok typu servisnej dielne, kaderníctva, kozmetika, masážny salón ...
- Investícia za účelom okamžitého prenájmu bez nutnosti ďalších úprav
- Bývanie v dome s vlastným parkovaním, mimo mestského ruchu, no v blízkosti kompletnej občianskej vybavenosti a bez starostí o pozemok
- 2 generačné bývanie s bezbariérovým vstupom ak sa potrebujete postarať o rodičov s možnosťou úplného oddelenia bytových jednotiek.

Lokalita:
Nehnuteľnosť sa nachádza v tesnom susedstve sídliska III na začiatku Dúbravy, kde v okruhu 10 - 15 minút pešej chôdze nájdete všetko čo patrí ku komfortu nielen vášmu, ale aj vašich detí. Zastávku MHD (100m), CBA potraviny Bajkalská, detské ihrisko + MŠ + ZŠ Bajkalská, cyklistický chodník a mnoho ďalšieho.

Právny stav nehnuteľností:
Osobné vlastníctvo s 1 zál, právom, financovanie kúpy možné aj hypotekárnym úverom, ktorý pre Vás vybavíme priamo u nás. RD energeticky certifikát nemá. Internet - možnosť optiky k domu 90Mbit/s. Voľný po dohode. Po dohode taktiež možnosť ponechať nábytok.

Vlastníci sa o nehnuteľnosť po celý čas starali s láskou a veria, že nájdeme nového vlastníka, ktorý bude v rovnakej starostlivosti pokračovať. Všetky možnosti, potenciál a predpokladaný zaujímavý výnos z tejto nehnuteľnosti Vám radi predstavíme priamo na obhliadke. Predaj tejto nehnuteľnosti pre Vás zabezpečuje: VladimirSabol.sk

Cena, zahŕňa kompletné realitné a právne služby od prvého kontaktu po list vlastníctva s Vašim menom, zabezpečenie financovania a poistenia kupovanej nehnuteľnosti. PROFI REALITY SABOL ... meníme sny na realitu ...

ID: SV6RDEx

Doplnkové charakteristiky

 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2020
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Počet garáží: 1
 • Plochy garáží: 28.5 m²
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty