Rodinný dom v centre Kočoviec, hrubá stavba, pozemok 647m2
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 27. 04. 2021
Kočovce, Kočovce
Rodinný dom v centre Kočoviec, hrubá stavba, pozemok 647m2
96 500 €

Rodinný dom v centre Kočoviec, hrubá stavba, pozemok 647m2

96 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 130 m2
  Zast. plocha: 90 m2
  Plocha pozemku: 647 m2
 • Cena za m2: 742,31 €/m²
  ID inzerátu: 4365539
Ponúkame na predaj hrubú stavbu 5 izbového rodinného domu v tichej časti obce Kočovce, ktorá je vzdialená od okresného mesta Nové Mesto n/V cca. 5km, od diaľničného privádzača a rekreačnej oblasti zelená voda cca. 4km. Obec disponuje kompletnými inžinierskymi sieťami ktoré sú priamo pred nehnuteľnosťou a nehnuteľnosť aj napriek hrubej stavbe je napojená na ele. energiu, vodovod a kanalizáciu.

Rodinný dom je samostatne stojaci, dvojpodlažný so sedlovou strechou a s priestranným a slnečným pozemkom o výmere 647 m2. Dispozícia prízemie pozostáva z predsiene so schodiskom a podschodiskovým priestorom, spálne, kúpeľne s toaletou a otvorenej dennej časti - obývacej izby s kuchyňou so vstupom na terasu. Druhé podlažie pozostáva z prepojovacej chodby troch samostatných izieb a sanity.

Nakoľko je nehnuteľnosť v štádiu výstavby je možné po dohode zmeniť dispozíciu a vytvoriť tak napr. 4 izbový dom s priestrannejšími izbami na poschodí, prípadne ak to technické riešenie dovoľuje, zmeniť umiestnenie priečok.

Nehnuteľnosť sa ponúka v štádiu hrubá stavba ktorá obsahuje: základy domu so železobetónovou základovou platňou, vystavanie obvodových, nosných múrov a priečok z tehloblokov zn. Porotherm, stropná konštrukcia medzi podlažiami z keramických tvárnic zaliatych železobetónom, strecha sedlová - drevená sústava krovov so strešnou krytinou zn. Terran, dažďová voda zvedená zvodmi od stavby a prípojka vody, odpadov do kanalizácie a ele. prípojka s privedeným káblom do domu.

Celková zastavaná plocha je 90 m2, úžitková plocha 130 m2. Dom je v štádiu výstavby, pričom je možná obhliadka a v prípade záujmu rezervácie domu je už teraz. Dom sa ponúka ako hrubá stavba za cenu 96.500,- Eur.

Domček je umiestnený v centre obce s dobrou dostupnosťou počas celého roka. Neďaleko zástavka SAD, v obci sa nachádza takmer kompletná občianska vybavenosť, viacero obchodov, zdravotné centrum, škola a iné.


Dohoda na cene v prípade seriózneho záujmu, možná.

Uvedená cena nehnuteľnosti, zahŕňa kompletné služby realitnej spoločnosti.

V prípade záujmu o obhliadku, alebo bližšie informácie, nás neváhajte kontaktovať.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Terasa: Áno
 • Plyn: Pri pozemku
 • Voda: Áno
 • Kanalizácia: Áno
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu