Väčší pozemok so starým domom na rekonštrukciu- pre bytovú výstavbu
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 09. 2021
Babkov, Lietavská Svinná - Babkov
Väčší pozemok so starým domom na rekonštrukciu- pre bytovú výstavbu
216 000 €

Väčší pozemok so starým domom na rekonštrukciu- pre bytovú výstavbu

216 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Pozemok pre bytovú výstavbu
 • Plocha pozemku: 5850 m2
 • Cena za m2: 36,92 €/m²
  ID inzerátu: 4366432
Veľký pozemok s rodinným domom na rekonštrukciu v Lietavskej Svinnej-časť BABKOV- na predaj je starý rodinný dom na úplnú rekonštrukciu s rozľahlým pozemkom. Celková výmera predávanej plochy je 5850m2. Prístup k spodnej časti pozemku a k rodinnému domu, ktorý sa nachádza v intraviláne (v zastavanej časti obce) je po asfaltovej obecnej komunikácii. Šírka zospodu je takmer 50m. Táto časť nehnuteľnosti s existujúcim starým rodinným domom je vhodná na bývanie, kde je povolená aj prístavba, nadstavba k tomuto domu, parkovanie, prístrešok, záhrada – všetko, čo je potrebné pre dnešnú modernú rodinu. Väčšia časť výmery pozemku potom pokračuje nahor k poľnej ceste a územným plánom obce je určená na výstavbu buď bytového domu, penziónu alebo domova sociálnych služieb, sčasti aj na rodinné bývanie (štúdiu je potrebné konzultovať s hl.architektom a starostom obce). Územný plán tam počíta aj s budúcou cestou v strednej časti – lokalita Pekárske. Pre budúceho investora je to príležitosť podnikania aj v oblasti poskytovania sociálnych služieb (súkromný penzión, denný stacionár pre starších občanov, byty na predaj, byty na prenájom atď.). Oblasť, v ktorej sa nachádza táto nehnuteľnosť, je tichá, slnečná, blízko je aj materská škola, ihrisko. Je to výborná investícia vzhľadom na nedostatok pozemkov a pribúdajúci počet ľudí, ktorí už nedokážu bývať sami v rodinných domoch a udržiavať ich, potrebujú opateru, spoločnosť či zdravotnú starostlivosť. V tomto prípade je tam reálna možnosť (schválená územným plánom ) postaviť bytový dom s malometrážnymi bytmi, byty na prenájom či iné typy budov občianskej vybavenosti, kde sa spojí zaujímavý investičný projekt s potrebou obcí postarať sa o dôstojnú budúcnosť svojich starších občanov. Cena tejto nehnuteľnosti je 216.000,-EUR –( 37,- EUR za 1m2).

Doplnkové charakteristiky

 • Orientácia: Juhovýchodná
 • Šírka pozemku: 50 m
 • Terén pozemku: Mierne svahovitý
 • Umiestnenie: Intravilán
 • Funkčné využitie: Bytová výstavba

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu