AGENT.SK Predaj 3-izbového bytu na sídlisku Hilny v Žiline
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 07. 05. 2021
Severná, Žilina-Hliny
AGENT.SK Predaj 3-izbového bytu na sídlisku Hilny v Žiline
119 900 €

AGENT.SK Predaj 3-izbového bytu na sídlisku Hilny v Žiline

119 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 65 m2
 • Cena za m2: 1 844,62 €/m²
  ID inzerátu: 4370462
Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=2DFg2a8DTKg tohto 3-izbového bytu v pôvodnom stave, ktorý ponúka exkluzívne na predaj realitná kancelária AGENT.SK. Následne kontaktujte realitného agenta: Pavol Hlávka +421902655711, ktorý vám poskytne ďalšie informácie o možnosti kúpy bytu.

V byte boli vymenené okná za plastové a zrekonštruovaný je aj balkón. Ostatné je v pôvodnom stave. Byt pozostáva z troch obytných miestostí, kúpeľne, toalety, chodby a kuchyne. Kuchyňa a obývacia izba s balkónom a výhľadom do dvora, sú orientované na juhovýchod. Spálne sú orientované na sever.

Na prvom podzemnom podlaží bytového domu sa nachádza pivnica s výmerou 2 m2, ktorá prislúcha k bytu. V roku 2015 priešel bytový dom rekonštrukciou pričom boli vymenené stúpačky, zrekonštruovaná je strecha a natiahnutá je nová fasáda s tepelnou izoláciou. Inštalácia nových výťahov a rekonštrukcia interiéru vchodu bytového domu je plánovaná na rok 2021. Bytový dom je pod správou žilinskej spoločnosti Bytterm, a.s.. Energetický certifikát budovy: B

Mesačné platby spravcovi sú v sume 167 EUR. Mesačné náklady na elektrickú energiu a plyn sú podľa spotreby cca 20 EUR. Bytový dom sa nachádza vo vyhľadávanej a príjemnej lokalite s množstvom zelene. V okolí bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, a to jasle, materské škôlky, základné školy, umelecká škola, zástavky MHD, obchody, nákupne centrá, pošta a reštaurácie. Na žilinský diaľničný obchvat sa dostanete autom za 30 sekúnd. Verejné parkovanie je priamo pri bytovom dome.

Kúpu bytu je možné financovať hypotékou, ktorú vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme hypotekárne ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne a notárske poplatky, sú v našej réžii.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1975
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2015
 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 5
 • Podlažie: 5
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty