Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 01. 2022
Pečnianska, Bratislava V - Petržalka
Odstúpenie priestoru pizzérie s kompletnou s.r.o.
24 000 €

Odstúpenie priestoru pizzérie s kompletnou s.r.o.

24 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Reštauračné priestory
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 120 m2
 • Cena za m2: 200 €/m²
  ID inzerátu: 4370754
F057-28-LOJ
Hľadáte vhodný priestor na svoje podnikanie? Ponúkame Vám na odstúpenie komerčné a prevádzkové priestory Bratislava-Petržalka, Pečnianska. Priestor je využívaný ako pizzéria s donáškou jedla a alkoholických nápojov s licenciou. Spĺňa všetky hygienické štandardy. Nachádza sa na frekventovanom a známom mieste v Petržalke. Jeho úžitková plocha je 95m2. Má 2 poschodia. Na prízemí sa nachádza kuchyňa, ktorá je plne zariadená. Nachádza sa tam pizza pec, stôl na výrobu pizze, mraznička, nerezové stoly,nový odsávač pár, klimatizácia v kuchyni, digestor, dvojdrez, umývačka riadov a chladničky, fritéza, nerezový pracovný stôl,mikrovlnka,nerezový riad,nerezové nádoby, pizza lopatymixér, váha.... Súčasťou prízemia je aj barový pult. Ten obsahuje 2 chladničky na nápoje, umývačku riadov a pokladničný systém. V prevádzke je aj pult na výdaj teplých jedál a ďalší inventár. Na prízemí je 3-krát WC. Poschodie objektu disponuje priestorom na výrobu cesta, skladom a kanceláriou. V priestore na poschodí na výrobu cesta sa nachádza mraziaci box, chladnička, miešací stroj, pracovný pult, nárezový stroj, váha, krájací stôl, drez. Okrem toho ďalšie chladničky, mraziaci box, osvetlenie, regál. Bonusom je zásielkovňa Depo a Packetta. Celý objekt je klimatizovaný. Samozrejmosťou je letná terasa. Možnosť vybavenia si troch parkovacích miest. Veľkou výhodou je aj možnosť 24-hodinového rozvozu jedál.
Odstupuje sa kompletná s.r.o. ako celok aj so svojou značkou a vozovým parkom na rozvoz jedál. Tu patria 3 autá.
Pizzeria je fungujúca, so stálou klientelou.

Nenechajte si újsť túto výhodnú investíciu a zavolajte nám.

Spoločnosť Finanzpartner reality Vám ponúka svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti realitného poradenstva, kompletných právnych služieb súvisiacich s predajom a prenájmom nehnuteľností a tiež profesionálny prístup a poradenstvo.

Cena odstupného 24 000 €.
Cena nájmu 1000 €/mesiac.
Plus provízia RK 1500€ za sprostredkovanie a právny servis.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Skladový priestor: Áno
 • Kúrenie: Klimatizácia

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty