Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 01. 2022
Klimkovičova, Košice II - Sídlisko KVP
NOVOSTAVBA 5 izb. MEZONETOVÉHO BYTU na KVP (Klimkovičova ul.), 177.63 m2, 2 x TERASA, 2 x KÚPEĽŇA
356 000 €

NOVOSTAVBA 5 izb. MEZONETOVÉHO BYTU na KVP (Klimkovičova ul.), 177.63 m2, 2 x TERASA, 2 x KÚPEĽŇA

356 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 5 a viac izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 149,15 m2
 • Cena za m2: 2 386,86 €/m²
  Energie: 150 €/mesiac
  ID inzerátu: 4372969
NOVOSTAVBA 5 izb. MEZONETOVÉHO BYTU na KVP (Klimkovičova ul.), 177.63 m2, 2 x TERASA, 2 x KÚPEĽŇA, 2 x ŠATNÍK, 2 x PARKOVANIE, 2 x PIVNICA

- ANTE REALITY, Ing. Juraj Antol (22 ročné skúsenosti, člen Realitnej únie)
- NOVOSTAVBA (pekný 17 ročný ATYPICKÝ bytový dom)
- MEZONET v PODKROVÍ s VÝŤAHOM
- veľmi pekný, 5 izbový MEZONETOVÝ (dvojpodlažný) byt, s rovnako pekným VÝHĽADOM do PRÍRODY
- cca 177.63 m2 (z toho byt cca 149.15m2, 2x terasa spolu cca 23.80m2, 2x pivnica spolu cca 4.68 m2)
- ul. Klimkovičova, (KVP), v blízkosti Myslavy, Novej Nemocnice, OC Galéria a OC OPTIMA, Centrum mesta, dobré napojenie smer US Steel, Moldava n. Bodvou, Rožňava...
- OSOBNÉ VLASTNÍCTVO (aj na úver)
- Atypické prvky (krásne DREVENÉ SCHODISKO, KOZUB,....)
- 2 x TERASA 23,80m2 (16,80 m2 +7.00 m2)
- 2 x PIVNICA spolu cca 4,68 m2
- 2 x KÚPEĽŇA
- 2 x ŠATNÍK
- 2 x PARKOVANIE (1 x VNÚTORNÉ cca 14 m2 +1 x VONKAJŠIE cca 12 m2)
s možnosťou jeho dokúpenia (nie je podmienkou a nie sú zahrnuté v inzerovanej cene bytu)
- orientácia bytu JUHO-ZÁPAD
- byt je SLNEČNÝ
- pozemok pod bytovým domom je odkúpený a je súčasťou predaja
- DOBRÁ VOĽBA NA KVALITNÉ BÝVANIE, resp. investícia na PRENÁJOM
- terajší vlastník bytu je v rámci rodiny jeho prvým vlastníkom
- náklady na bývanie pre 4 člennú domácnosť cca 180,-eur mesačne+ elektrina

V exkluzívnej ponuke realitnej kancelárie Ing. Juraj Antol, ANTE reality je na predaj veľmi PEKNÝ, SLNECNÝ, ATYPICKÝ, 5 IZBOVÝ, DVOJPODLAŽNÝ byt (tzv. MEZONET). Nachádza sa v 17 ročnej NOVOSTAVBE architektonicky zaujímavého, zatepleného bytového domu s výťahom. Klimkovičova ulica (KVP, Košice- Západ, Košice II) sa nachádza sa v bezprostrednej blízkosti okolitej prírody plnej záhrad a lesov, na rozhraní sídliska KVP a spomínanej mestskej časti Myslava. V rámci lokality má bytový dom veľmi dobrú polohu s dobrou dostupnosťou na zastávku MHD (cca 50 m), napojenie do Centra mesta (5-7 min. autom), Nová Nemocnica (cca 3-5 min. autom), OC Galéria a OC OPTMA (cca3-5 min. autom), smer US Steel a pod. Situovaný je v podkroví 5- poschodového slušného, zatepleného bytového domu s nerezovým VÝŤAHOM. Rozloha bytu s lodžiou je celkom cca 177.63 m2, pričom samotný byt má cca 149.15m2, 2 x terasa spolu cca 23.80 m2, 2 x pivnica spolu cca 4.68 m2.
Dispozícia bytu pozostáva z piatich obytných miestnosti a príslušenstva. Príslušenstvo tvoria dve chodby, schodište, kuchyňa, jedáleň, dve kúpeľne, dva šatníky, dve terasy a dve pivnice.
Na prvej úrovni bytu je situovaný vstup - chodba so šatníkom, denná zóna pozostávajúca z obývacej haly s jedálenským kútom a kuchyňou. Z obývacej haly je východ na vonkajšiu terasu orientovanú na slnečný juhozápad. Na prvej úrovni je tiež situovaná spálňa a kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a WC.
Dreveným schodiskom je prístup na druhú úroveň bytu, kde sú situované tri izby (spálne), šatník a kúpeľňa s vaňou, dvomi umývadlami a WC, plus oddeleným priestorom na umiestnenie práčky. Z kúpeľne a jednej spálne je východ na vonkajšiu terasu orientovanú na juhozápad.
Byt je situovaný na dvoch podlažiach s vnútorným schodiskom, ktoré je z tvrdého dreva , konštrukcia schodnicová s nástupnicami bez podstupníc.
Nášľapné vrstvy podláh- v chodbe a kúpeľniach je keramická dlažba, v dennej zóne je drevená podlaha a v izbách je laminátová plávajúca podlaha. Na stenách ú hladké omietky, v kúpeľniach a pri kuchynskej linke je keramický obklad.
Kuchynská linka je na báze dreva so silgranitovým drezom a sklokeramickou varnou doskou, digestorom, pákovou batériou. V hale je kozub s uzatvorenou krbovou vložkou.
Okná sú v časti bytu vo vertikálnej polohe - osadené vo vikieroch - plastové s izolačným dvojsklom, v časti sú strešné okná - drevené Velux.
Vstupné dvere bytu sú bezpečnostné, vnútorné sú v obložkových zárubniach drevené plné alebo s presklenením.
Radiátory sú telesá zn. Korád.
Na jeseň v roku 2015 bola položená nová nášľapná vrstva vo vstupnom priestore - gres, tiež bola vymená nášľapná vrstva na terasách - po odstránení pôvodnej dlažby bol podklad vyspravený, preizolovaný a položená nová gresová dlažba.
Náklady na bývanie pre 4 člennú domácnosť cca 180,-eur mesačne (+ elektrina). Správu bytového domu zabezpečuje Byfos, s.r.o.
Bytový dom číslo súpisné je bodový, je súčasťou komplexu piatich atypických bytových domov .
Bytový dom má atypickú konštrukčnú sústavu, ktorá je tvorená železobetónovými zvislými prvkami a prievlakmi. Obvodový plášť je samonosný murovaný z keramických tvárnic. Stropy a schodisko sú železobetónové, schodisko je dvojramenné, v dome je výťah. Strecha domu je šikmá, konštrukcia krovu je z drevených prvkov, krytinu tvorí keramická skladaná krytina TONDACH. Obvodový plášť je hrúbky 300 mm a je zateplený systémom z PPS a opatrený vonkajšou omietkou.
Dom má jedno podzemné podlažie, tri nadzemné podlažia a dve podkrovné podlažia, v ktorých sú situované mezonetové byty, počet bytov v dome je 18, v suteréne sú situované pivnice k jednotlivým bytom a nebytový priestor - vnútorná garáž - rozdelený na garážové státia vo výlučnom užívaní spoluvlastníkov nebytového priestoru.
Prístup do garáže je automatickou sekčnou bránou s diaľkovým ovládaním, výškový rozdiel od vonkajšieho terénu je cez rampu, povrch podlahy v garáži tvorí cementový poter, garáž á svetelnú elektroinštaláciu a vzduchotechnickú inštaláciu. Vertikálna komunikácia priamo zo suterénu je zabezpečená výťahom. Nebytový priestor - garáž - má 12 parkovacích miest.
Vlastník bytu je vlastníkom spoluvlastníckeho podielu vo výške 1/12 na predmetnom nebytovom priestore a je výlučným užívateľom jedného vnútorného miesta na parkovanie.
Vlastník bytu disponuje ešte jedným vonkajším parkovacím miestom o veľkosti 12m2. Parkovacie miesto sa nachádza pred bytovým domom a je prístupné po otvorení rampy na diaľkové ovládanie. Vlastník bytu je výlučným užívateľom jedného miesta na parkovanie.
Spomínané dve parkovacie miesta je možné takisto kúpiť spolu s bytom, nie je to však podmienkou. Sú vedené na samostatných listoch vlastníctva. Ich cena nie je zahrnutá v základnej inzerovanej cene bytu.
Istou výhodou pre Vás takisto môže byť , že terajší vlastník bytu je v rámci rodiny jeho prvým vlastníkom.

Kúpa bytu by mohla byť pre Vás DOBRÁ VOĽBA NA VLASTNÉ BÝVANIE, resp. aj ako investícia na PRENÁJOM. S prípadným následným prenájmom bytu Vám takisto radi pomôžeme. Vieme Vám okamžite kúpou zabezpečiť prenájom bytu v overenej výške nájmu 1200 eur/mesačne.

Predaj zahrňuje KOMPLETNÝ právny SERVIS, prehlásenie odberu médií ako napr. elektrina, plyn, prehlásenie u správcovskej spoločnosti a poradenstvo súvisiace s kúpou či financovaním. Všetko Vám zabezpečíme kvalitne na základe 22 ROČNÝCH SKÚSENOSTÍ s prácou v realitnej kancelárii. Realitná kancelária Ing. Juraj Antol, ANTE reality je členom Realitnej únie.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok kolaudácie: 2013
 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 5
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Podlažie: 5

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu