Priestranný rodinný dom pod Kalváriou
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 08. 2021
Detvianska, Košice I - Sever
Priestranný rodinný dom pod Kalváriou
450 000 €

Priestranný rodinný dom pod Kalváriou

450 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 390 m2
  Zast. plocha: 150 m2
  Plocha pozemku: 636 m2
 • Cena za m2: 1 153,85 €/m²
  ID inzerátu: 4373619
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný dom v tichej a lukratívnej lokalite pod Kalváriou, na ulici Detvianskej. Dispozíca domu je trojpodlažná, s dvomi obytnými podlažiami a technickým zázemím na jeho prízemí. Situovaný je na peknom rovinatom pozemku s výmerou takmer 640 m2. Je pripojený na všetky IS a studňu. Vútorné členenie domu je koncipované aj na dvojgeneračné bývanie s vnútorným schodišťom. Na I. a II. nadzemnom podlaží s výmerou cca 140 m2, sú situované samostatné bytové jednotky s 3 izbami, kuchyňou s komorou, kúpeľňou a WC. Na prízemí - s úžitkovou plochou 140 m2, je priestranná garáž s dielňou, kotolňa, práčovňa a letná kuchyňa. Dom je murovaný s betónovými stropmi, okná sú pôvodné - drevené, dvojité. Na podlahe v obytných izbách sú zachovalé parkety, na chodbe, v kúpeľni a kuchyni keramické dlažby. Stavba má rovnú strechu pokrytú pozinkovaným plechom, vonkajšia úprava fasády - brizolitová omietka. Na a I. a II, NP má loggiu orientovanú do záhrady. Na záhrade sú ovocné stormy a kríky. Je dostačne veľká aj na dostavbu altánku, umiestnenie bazéna. Dom je v pôvodnom stave a vhodný na prestavbu podľa vlastných požiadaviek. Vhodný je na bývanie, podnikanie, alebo kombinované využívanie. (10. foto je ilustračné, vizualizácia možnej úpravy exteriéru domu ). Cena nehnuteľnosti : 450 000 Euro.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Počet izieb/miestností: 6
 • Počet balkónov: 2
 • Počet terás: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty