JEDINEČNÉ BÝVANIE v Bratislave - 5i MEZONET v projekte DVE SÝPKY (3D virtuálna obhliadka)
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 15. 06. 2021
Jantárová, Bratislava V - Jarovce
JEDINEČNÉ BÝVANIE v Bratislave - 5i MEZONET v projekte DVE SÝPKY (3D virtuálna obhliadka)
649 990 €

JEDINEČNÉ BÝVANIE v Bratislave - 5i MEZONET v projekte DVE SÝPKY (3D virtuálna obhliadka)

649 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Mezonet
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 222 m2
  Zast. plocha: 222 m2
 • Cena za m2: 2 927,88 €/m²
  ID inzerátu: 4377462
B10 Vám ponúka na predaj 5 a viac izbový byt MEZONET v štýlovom projekte DVE SÝPKY, nachádzajúcom sa v pokojnom prostredí bratislavských JAROVIEC (Jantárová ulica).


K nehnuteľnosti mám k dispozícii plnohodnotnú 3D virtuálnu obhliadku. Prejdite sa po nehnuteľnosti z pohodlia domova. Viac informácií na vyžiadanie u makléra


JEDINEČNÉ BÝVANIE S NEZABUDNUTEĽNÝM CHARAKTEROM
Mezonet patrí do kategórie bytov, ktoré by sme vedeli v rámci mesta spočítať na prstoch jednej ruky. Charakteristickým dominantným prvkom interiéru sú vysoké stropy z pohľadového betónu, vďaka ktorým získa celý interiér industriálny nádych. Dojem výnimočnosti dopĺňajú panoramatické hliníkové okná, ktoré vypĺňajú celú južnú stenu. Čerešničkou sú železné vzpery, ktoré majú jednak estetický, ale aj funkčný statický význam. Mezonet máte možnosť zariadiť podľa vlastných preferencií a štandardov, nakoľko sa predáva v stave holobytu.


MEZONET V ČÍSLACH
Celková podlahová plocha priestoru je 221,87 m2 vrátane 34 m2 terasy. Na spodnom podlaží nájdeme 2 spálne, každá vybavená vlastnou kúpelňou a WC, samostatnú toaletu pre návštevy, šatník a priestrannú spojenú obývačku s kuchyňou. Na hornom podlaží máme hlavnú spálňu, taktiež vybavenú kúpelňou. Výťahom sa dostaneme nielen do bytu, ale takisto aj do garážových priestorov, kde máme k dispozícii 3 parkovacie státia, umiestnené vedľa seba s možnosťou uzatvorenia vlastnou bránou (cena za 1 parking je 17 000 EUR vrátane DPH).


DVE SÝPKY
Projekt Dvoch sýpok v sebe spája to najlepšie z architektúry s pohodlím bývania a úžasnou atmosférou, ktorá stavia na historickom charaktere objektu. Tehlové exteriéry navodzujú neopakovateľnú atmosféru, vnútorné námestie s kaviarňami a reštauráciami miestu dodávajú útulnosť a pokojné prostredie s množstvom zelene v okolí robia z Dvoch sýpok ideálny domov. Aktuálne prebiehajú dokončovacie práce exteriéru.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať aj počas víkendov na tel.č. 0949 833 900
ID: 89324
Cena: 649990 € 
Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu