Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 05. 2022
Turík
NA PREDAJ - Stavebné pozemky na Liptove
65 €/m²

NA PREDAJ - Stavebné pozemky na Liptove

65 €/m²


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Provízia zahrnutá v cene: Áno
    ID inzerátu: 4380920
Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy resp. rekreačné stavby na Liptove v obci - Turík uprostred nádhernej prírody a v blízkosti Bešeňovej.
Jedná sa o projekt 18-tich stavebných pozemkov v katastri obce Turík, ktoré sú zahrnuté do územného plánu pre výstavbu IBV s 30% zastavanosťou, kde je už aj možné žiadať stavebné povolenie na výstavbu rodinných domov. Pri pozemkoch je už aj vybudovaná štrková cesta s prístupom na všetky pozemky a v cene aj pripojenie na obecný vodovod. Pozemky sú s výmerou od 623m2 do 2637m2 za 55eur/m2 resp. 39eur/m2 za pozemky vhodné pre záhradu k rodinnému domu v ochrannom pásme. K cene pozemku je potrebné pripočítať podiel na spevnenej ceste 2500€.
IS: Elektrina z trafostanice, vodovodné prípojky v spolupráci s obcou.

Skvelé miesto na rekreáciu, v blízkosti sa nachádza:
Kúpele Lúčky, Prosiecka dolina, Liptovská mara, Aquapark Tatralandia, Thermal Park Bešeňová, Vila Betula, Lyžiarske Stredisko Jasná Nizke Tatry a veľa ďalších skvelých miest.

Nakoľko maklér pri tejto nehnuteľnosti je: Mgr. Michal Pohančeník, majiteľ Cestovnej kancelárie Randon Travel, s.r.o, developer v oblasti cestovného ruchu na Liptove a náš špecialista na rekreačné nehnutelnosti tel. 0949 322195 Infolinka: 0944 543 222 cena oproti ostatným realitným kanceláriám zahrňa aj:

- poradenstvo spojené s výstavbou nehnuteľnosti/ pomoc so stavebným povolením, pomoc pri výstavbe - kontakty na dodávateľov materiálu, stavebných prác atď.
- pomoc s prípadným prenájmom a využitím v oblasti cestovného ruchu

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu