Exkluzívne rodinný dom, ul. J. Fabiniho, Spišská Nová Ves
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 10. 2021
J. Fabiniho, Spišská Nová Ves
Exkluzívne rodinný dom, ul. J. Fabiniho, Spišská Nová Ves
Cena dohodou

Exkluzívne rodinný dom, ul. J. Fabiniho, Spišská Nová Ves

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 285 m2
    Plocha pozemku: 435 m2
  • ID inzerátu: 4381302
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rodinný dom, ul. J. Fabiniho, Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť s úžitkovou plochou cca 285 m2 je vhodná na bývanie spojené s podnikaním alebo ako dvojgeneračné bývanie. Dom je tehlovej konštrukcie, má dva samostatné vchody a pozostáva z troch nadzemných podlaží. Na 1. NP sa nachádzajú dve obytné miestnosti, kuchyňa, kúpeľňa, toaleta, chodba a vstup na schodisko. Na 2. NP sa nachádzajú dve obytné miestnosti, kuchyňa, kúpelňa, WC, komora a chodba so vstupom na balkón. Na 3. NP sa nachádzajú dve obytné miestnosti, chodba a miestnosť t.č slúžiaca ako skladovací priestor s možnosťou zobytnenia, z ktorej je výstup na menšiu terasu. Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave, vymenené boli okná za plastové a v r. 2015 bola zrekonštruovaná strešná krytina z pozinkovaného plechu. Vykurovanie je kombinované plynovými gamatkami a kachľovými pecami, ktoré sú v každej izbe. Na pozemku s celkovou plochou 435 m2 sa ešte nachádza hospodárska budova, uzatvorené záhradné sedenie a dvoj garáž s montážnou jamou. Bezproblémové parkovanie zabezpečuje aj vyhradené parkovisko priamo pred domom. Cena predávanej nehnuteľnosti je dohodou. Právny servis zabezpečujeme prostredníctvom advokátskej kancelárie. V prípade záujmu Vám ponúkame bezplatné finančné poradenstvo našim odborníkom spojené s financovaním nehnuteľnosti. Pre viac informácií a prípadnú obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 0905 231 272.

Doplnkové charakteristiky

  • Energetický certifikát: nemá

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty