Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 11. 2022
Dargovská, Prešov
Nová lokalita bývania, IBV Pivovar II. - Spišské Podhradie
Cena dohodou

Nová lokalita bývania, IBV Pivovar II. - Spišské Podhradie

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 78 m2
  • ID inzerátu: 4381318
V meste Spišské Podhradie pre Vás pripravujeme úplne novú obytnú časť s 56 rodinnými domami, ktorá splní všetky Vaše očakávania.

Link: https://ibvpivovar.sk/

Svojim začlením do už existujúcej infraštruktúry poskytne priestor na komfortné bývanie v prekrásnom prostredí s výhľadom na národnú kultúrnu pamiatku – Spišský Hrad.

Medzi nesporné výhody bývania v bezprostrednej blízkosti prírody patrí dostupnosť okolitých miest vďaka diaľnici (Levoča 14km, Poprad 36km, Prešov 38km, Spišská Nová Ves 22km), možnosť kultúrneho, či športového vyžitia (turistika, cyklistika, lyžiarske strediská) a bezprostredná blízkosť centra mesta Spišského Podhradia.

Pri výstavbe rodinných domov budú použité len kvalitné a tradičné materiály, čo Vám zaručí vysoký komfort bývania a nízke prevádzkové náklady.

V novej lokalite bývania IBV Pivovar II. máte na výber z dvoch typov bungalovov, dvojdomov a radovej zástavby. Všetky rodinné domy boli navrhnuté v spolupráci s profesionálnymi projektantmi, ktorí vdýchli lokalite IBV Pivovar II. unikátne, kreatívne a praktické kontúry. V rámci vytvárania tejto úžasnej lokality budú vybudované cestné komunikácie, chodníky, verejné osvetlenie a v budúcnosti dostatok zelených a oddychových plôch.

Lokalita má vydané právoplatné územné rozhodnutie. Začiatok výstavby je naplánovaný na jar 2021 a ukončenie v priebehu roka 2023.

Za projektom stoja firmy s dostatočnou praxou a dlhoročným pôsobením v oblasti stavebníctva.

Predaj, právnu stránku a kontakt s klientmi zastrešuje renomovaná realitná kancelária Alpha Reality s.r.o. so sídlom v Spišskej Novej Vsi, ktorá rada zodpovie Vaše otázky a poradí s kúpou a financovaním Vášho vysnívaného bývania.

Video

Doplnkové charakteristiky

  • Energetický certifikát: A
  • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu