NÁJOM 3izb. byt, Floriánová ul., centrum Prešov
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 11. 08. 2021
Floriánova, Prešov
NÁJOM 3izb. byt, Floriánová ul., centrum Prešov
1 000 €/mes.

NÁJOM 3izb. byt, Floriánová ul., centrum Prešov

1 000 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 100 m2
 • Cena za m2: 10 €/m²/mes.
  Cena vrátane energií: Áno
  ID inzerátu: 4384132
REALITY DOBRÉ RADY Prešov, Vám ponúka na prenájom zariadený 3 izbový byt s vybavenou kuchyňou v centre mesta, Floriánova ulica, Prešov. Byt o rozlohe cca 100 m2 sa nachádza na 1 poschodí súkromného bytového domu, ktorého súčasťou je záhrada v zadnej tichej časti domu, vhodná na oddych, relax, posedenie s priateľmi. Rovnako súčasť ubytovania je veľká terasa s výhľadom na spomínanú záhradu. Ponúkaný byt tvoria 3 neprechodné izby, 2 sú situované na pešiu zónu Floriánovej ulice, 1 smerovaná s výhľadom do záhrady. Spomínané izby sú vybavené základným nábytkom - postele, komody, skrine, prípadne písací stôl, konferen.stolík a oddychové sedenie s kresielkami. Je možnosť  doniesť si svoj nábytok, podľa potrieb nájomcu, po dohode s majiteľom. Kuchyňa je zariadená elektrospotrebičmi a riadom, kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom a práčkou. Jedna z izieb má vlastnú kúpeľňu.

V prípade záujmu poprosím o kontaktovanie rodín, obchod. zástupcov a podobne, prípadne skupinky ľudí, ktorí majú zmysel pre poriadok, slušné správanie a vzťah udržiavať v čistote a vážnosti aj veci a nehnuteľnosť, ktorá nie je v ich osobnom vlastníctve ;) . Rovnako poprosím o záujemcov bez domácich miláčikov :)

Prostredie a celková lokalita je v centre mesta v príjemnej a známej Floriánovej ulici, ktorá ponúka príjemné kaviarničky, posedenia, obchody a samozrejme pár minút pešo dosah MHD a všetka potrebná občianska vybavenosť.

! Ponúkaný byt je voľný od 1.6.2021 a rada Vám ho osobne predstavím. V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať na t.č. 0915963784-Silvia Hudáková

Cena 1000 € / mesiac plus energie.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet terás: 1
 • Predzáhradka: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty