NA PREDAJ RD s variabilným využitím DOHODA MOŽNÁ
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 10. 2021
Hečkova, Pezinok
NA PREDAJ RD s variabilným využitím ! DOHODA MOŽNÁ !
429 000 €

NA PREDAJ RD s variabilným využitím ! DOHODA MOŽNÁ !

429 000 €

DOHODA O CENE ISTÁ !


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 300 m2
  Zast. plocha: 150 m2
  Plocha pozemku: 395 m2
 • Cena za m2: 1 430 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4385790
Exkluzívne ponúkame na predaj SLNEČNÝ, priestranný rodinný dom s variabilným využitím ! Kompletne zrekonštruovaný dom v r.2012 sa nachádza v prekrásnom prostredí malokarpatských viníc priamo vedľa potôčika Grinava, ktorého zurkotanie spríjemňuje každú minútu pobytu v tomto výnimočnom dome.
Nakoľko dom tvoria zatiaľ 3 oddelené časti (SDK) so samostatnými vchodmi - 2x bytový priestor a jeden nebytový, ponúka mnoho možností využitia, či už ako obchod, prevádzka s garážou a množstvom skladových priestorov a na poschodí priestranný byt pre komfortné bývanie. Každý z priestorov disponuje vlastnou kuchynkou, kúpeľňou a sociálnym zariadením, z toho dôvodu je možné ho rozdeliť na 3 samostatné byty s vlastným vchodom alebo 2 byty s garážou a úložnými priestormi, je tu možnosť aj nadstavby 3.NP. Využitie je mnohostranné a je len na Vašom rozhodnutí ako Vám bude tento krásny dom slúžiť.

V súčasnosti je dom využívaný práve ako prevádzka s garážou (montážna jama) a skladmi a na 2.NP je krásny, slnečný, veľkometrážny (cca 103m2) 3-izbový byt s veľkorysou terasou. Dispozične pozostáva zo vstupnej haly so schodiskom, dvoch samostatných spální (každá so šatníkom) a slnečnej obývačky s krbom prepojenej s kuchyňou zasúvacími dverami so vstupom na terasu. V časti obývačky, kúpeľni a na toalete je podlahové vykurovanie, v kúpeľni je sprcha - parná sauna, komora pod schodmi je odvetraná komínom.
K domu prislúcha záhradka s trávnikom a okrasnou výsadbou, v predzáhradke je jazierko, obe časti pozemku sú automaticky zavlažované a vďaka robotickej kosačke aj úhľadne upravené. Pred domom je dostatok parkovacieho miesta.

Zateplený dom je napojený na všetky IS (kompletne vymenená elektroinštalácia, nová plynová prípojka, odpad-septik), kúrenie je ústredné plynové, samostatné termostaty v jednotlivých častiach, vykurovanie radiátormi a krbom s výduchmi, od prílišnej horúčavy Vás naopak ochráni klimatizácia, okná aj dvere sú doplnené o bezpečnostné kovania.

V dome je alarm, kamerový systém.

Južne orientovaný dom sa nachádza v krásnej, tichej časti Pezinka-Grinava, zároveň v pešej dostupnosti školy, škôlky, obchodov.

Pozemok má 393m2 a zastavaná plocha je 150m2.

Označená časť (žltou farbou) na 1.NP je prekolaudovaná na nebytový priestor s požiarnou dokumentáciou a hygienickým štandardom pre využívanie ako prevádzka/obchod.

Cena: 429.000EUR vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá zahŕňa:
- vyhotovenie znaleckého posudku akceptovaného všetkými bankami
- kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti
- vypracovanie všetkých zmlúv súvisiacich s kúpou nehnuteľnosti
- notárske poplatky za overenie podpisov
- správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností do výšky základného poplatku
- služby hypotekárneho poradcu

V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru je Vám k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý vybaví Vašu hypotéku za výhodnejších podmienok a tým šetríte nielen svoje financie ale aj Váš čas.

V prípade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte ma: Ing. Katarína Vrbová, tel.: , mail: www.mirusreality.sk

Obhliadky sú vykonávané za prísnych hygienických podmienok, preto žiadame, aby každý záujemca mal rúško!

Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom.

DOHODA O CENE MOŽNÁ !

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Orientácia: Južná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty