Luxusný 3i byt s terasou
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 09. 2021
Ružomberok
Luxusný 3i byt s terasou
184 000 €

Luxusný 3i byt s terasou

184 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • ID inzerátu: 4386255
Link na video: https://youtu.be/fzXKzc2bvf43 i. byt s terasou v Ružomberku.
Trendový byt so slnečnou terasou vyšperkovaný najmodernejším HI-TECH značkovým vybavením. Kuchyňa Vás privíta wifi ovládaním zn. BOSCH najvyššej triedy všetky zabudované elektrospotrebiče. Kúpeľňa vybavená vaňou aj sprchovým kútom s termostatickou elektronickou podomietkovou sprchou s digitálnym ovládaním. V týchto miestnostiach vám pohodovú atmosféru znásobí zabudované rádio. Obývačka a spálňa disponuje dokovacími stanicami pre iphony značky BUSH JAEGER. Žalúzie s diaľkovým ovládaním, nechýba klimatizácia ktorá sa dá ovládať aj cez wifi. Práčka s mraziakom obývajú technickú miestnosť.
Technológia budúcnosti v realite nieje jedinou prednosťou. Dispozične otvorený presvetlený priestor prepojený s terasou v absolútnom súkromí. Byt sa predáva kompletne zariadený všetky elektrospotrebiče sú v záruke. Splňte svoj sen o bývaní a vychutnajte si oázu pokoja z najvyššieho podlažia 4 poschodového domu. Výhodou bývania na najvyššom poschodí je pokoj nad hlavou obohatený nádhernými výhľadmi. Na terase je príprava pre vírivku alebo saunu taktiež pre bioklimatickú pergolu. Viac info e-mailom alebo na čísle 0918474609

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo