Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 09. 2022

Prémiové apartmány na predaj |Grand Sapphire Resort and Residences| Severný Cyprus
70 000 €

Prémiové apartmány na predaj |Grand Sapphire Resort and Residences| Severný Cyprus

70 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Apartmán
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 47 m2
 • Cena za m2: 1 489,36 €/m²
  ID inzerátu: 4389376
Nepremeškajte príležitosť stať sa majiteľom jedného z apartmánov v Grand Sapphire Resort and Residences, najväčšom a najkrajšom projekte na Severnom Cypre.

Projekt sa nachádza v regióne İskele Longbeach, 10 minút cesty od historického mesta Famagusta, 30 minút od letiska Ercan a 45 minút od letiska Larnaca. Projekt Grand Sapphire Resort and Residences pozostáva z 3 výškových budov (27-29-31 poschodových) a 7 nízkopodlažných budov (5 poschodových) a z hotelovej budovy s 25 poschodiami. Ponúka rozmanité apartmány prispôsobené rôznym potrebám a životným štýlom – štúdiové byty, apartmány s 1, 2, 3 a 4 spálňami, ako aj mezonety s 3 a 4 spálňami. 90 % z apartmánov má výhľad na more. Rezort bude mať najväčší bazén na severnom Cypre (4 000 m2) a 2 á la carte reštaurácie. Vo vnútri budovy hotela nájdete kasíno, spa, fitness centrum, krytý bazén, vnútorné a vonkajšie kino, bar na terase a diskotéku.

Prvá z výškových budov za hotelom je blok A (27 poschodí), ktorý obsahuje 420 bytových jednotiek. Štúdio (47 m2), apartmány 1 + 1 (58m2), apartmány 2 + 1 (98 m2). Uvedené rozlohy sú len vzorové, k dispozícii sú aj bytové jednotky s inou obytnou plochou. Prvá fáza bude ukončená v septembri 2022 (hotel, blok A a 2 nízkopodlažné budovy).

Druhá fáza bude ukončená v júni 2023 (blok B a 2 ďalšie nízkopodlažné apartmány). Blok B (29 poschodový) má 473 apartmánov. Všetky apartmány sú rovnakého typu. Tretia fáza bude ukončená v júni 2024 (blok C a 3 ďalšie nízkopodlažné apartmány).Blok C (31 poschodový) má 505 apartmánov.

Rezort celkovo obsahuje 7000 m2 plochy bazéna, „nekonečný“ bazén na 27. poschodí v bloku A, tiež tržnicu, aquapark, miesta na grilovanie, tenisový kurt, basketbal, plážový volejbal, minigolf, podzemný tunel na pláž a bezplatnú kyvadlovú dopravu.

Spoločnosť po kúpe apartmánu poskytuje aj možnosť prenájmu Vašej nehnuteľnosti hotelu.

Nákup nehnuteľnosti prebieha po konzultácii s odborníkom a nezávislým právnikom, ktorí vám poskytnú poradenstvo a náležitú starostlivosť o nehnuteľnosť, ktorú kupujete.

Ceny za jednotlivé apartmány sa pohybujú od 70.000 eur v závislosti od typu nehnuteľnosti, pre cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať.

Video o projekte v anglickom jazyku:
https://www.youtube.com/watch?v=Zk9WFtgWzVo&t=4s

Vizualizácie apartmánov:
https://grandsapphireresort.com/360/1_0/
https://grandsapphireresort.com/360/1_1/
https://grandsapphireresort.com/360/2_1/
https://grandsapphireresort.com/360/3_1/

Garantom projektu je spoločnosť NorthernLAND
https://www.northernland.com/sk/

Viac informácií nájdete na stránke:
https://grandsapphireresort.com/sk/

Taktiež sa o pobreží Iskele píše vo FORBES.COM, ako o jednej z najlukratívnejších pobrežných investícií roka 2021:
https://www.forbes.com/sites/kathleenpeddicord/2021/02/02/5-best-beachfront-buys-for-2021/?fbclid=IwAR2gdgGNmRZyyx_aFH6a35nIH1oVI5WldZ5omwY8bJnwVvMvqG7P7FYqR1g&sh=7cd2aea94aba

Trh s nehnuteľnosťami na Severnom Cypre zažíva najaktívnejšie obdobie, kedy dopyt zahraničných investorov vytvára širokú škálu portfólií a veľký investičný potenciál. Dostupné ceny luxusných apartmánov a víl predstavujú najvhodnejší čas na investície. Vďaka svojmu veľkolepému umiestneniu a zvyšovaniu kapitálovej hodnoty je investícia do jednotlivých projektov na Severnom Cypre stále viac atraktívna.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Výťah: Áno
 • Počet balkónov: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu