Reprezentatívny kancelársky priestor o výmere 120,51 m2 na prenájom na Plynárenskej ul. v objekte Br
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 21. 07. 2021
Bratislava II - Ružinov
Reprezentatívny kancelársky priestor o výmere 120,51 m2 na prenájom na Plynárenskej ul. v objekte Br
964,08 €/mes.

Reprezentatívny kancelársky priestor o výmere 120,51 m2 na prenájom na Plynárenskej ul. v objekte Br

964,08 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 120,51 m2
 • Cena za m2: 8 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4391417
Reprezentatívny kancelársky priestor na prenájom o výmere 120,51 m2 (6.poschodie) v bloku B na Plynárenskej ulici v polyfunkčnom objekte Bratislava Business Center I. Bratislava Business Center I je moderná kancelárska budova triedy A.

Lokalita: Budova BBC 1 je umiestnená pri križovatke ulíc Plynárenská - Prievozská. Budova poskytuje rýchlu a jednoduchú dostupnosť k najdôležitejším cieľom: 2 minúty na mestský diaľničný okruh (možnosť napojenia cez Prístavný most aj Most Apollo), 4 minúty na Hlavnú autobusovú stanicu, 6 minút do historického centra Bratislavy, 7 minút na letisko Bratislava, 10 minút na Hlavnú železničnú stanicu. Vedľa budovy sa nachádza zrekonštruovaná zástavka MHD pomenovaná BBC 1 Plus - Miletičova, ktorá poskytuje priame spojenie s Hlavnou autobusovou a železničnou stanicou.

BBC 1 - poskytuje komfortné, kvalitné a nadčasové vybavenie: vstupná a výťahová hala s obkladom z prírodného kameňa, dve komunikačné jadrá a dva recepčné pulty, vstup do garáží zabezpečený rampami, prístup k výťahovej hale turniketmi, garáž - strojovo vyhladený, vystužený poter vyspádovaný k odparovacím žľabom, inteligentne riadené vetranie s detektorom CO2, elektronická požiarna signalizácia (EPS), elektronická zabezpečovacia signalizácia (EZS) a inteligentný systém riadenia budovy (BMS), kritické systémy budovy sú zálohované cez diesel agregát, pripojenie na optickú linku, stojany na bicykle v priestore s kontrolovaným prístupom, šatne, sprchy, kompletné a komfortné technické zabezpečenie, jednoduchá a prehľadná dispozícia, nové moderné spoločné priestory, recepcia, kuchynky, toalety. Možnosť samostatného regulovania tepla/chladu.

BBC 1 ponúka množstvo služieb priamo v budove a v jej blízkom okolí, centrálna recepcia pri hlavnom vchode zo strany Plynárenskej ulice, druhá recepcia pri vchode z Jarabinkovej ulice, prístupnosť budovy 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku, integrovaná 24/7 bezpečnostná služba (SBS), riadený prístup do podlaží parkovacích garáží, inteligentný systém ovládania systémov budovy (BMS - Building Management System), požiarny detekčný systém v celej budove, parkovacia zóna vyčlenená pre návštevníkov budovy (za poplatok).

Každý kancelársky priestor bude upravený podľa požiadavky klienta v štandarde (sádrokartónove priečky, interiérové dvere, koberce, osvetlenie), v resp. vyžiadanom nadštandarde.


Doba nájmu: Doba určitá – 2-5 rokov
Cena nájmu: 8 EUR/m2/mesiac + DPH
Prevádzkové náklady: 4,50 EUR/m2/mesiac + DPH, vrátane energií
Parkovanie: 85 EUR/1 miesto/mesiac + DPH (garáž)

Ďalšie podobné nehnuteľnosti nájdete na www.immostrahl.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Výťah: Áno
 • Prístupová komunikácia: Asfaltová
 • Kúrenie: Lokálne
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Internet, Káblová TV
 • Kanalizácia: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty