Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 12. 2021
pri ceste, Žilina-Bytčica
Rodinný dom Žilina - časť Bytčica
259 000 €

Rodinný dom Žilina - časť Bytčica

259 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 1 m2
  Zast. plocha: 197 m2
  Plocha pozemku: 637 m2
 • Cena za m2: 259 000 €/m²
  Energie: 110 €/mesiac
  ID inzerátu: 4395716
Rodinný dom v Žiline- časť Bytčica – na predaj je dvojpodlažný rodinný dom v Žiline – časť Bytčica. Dom sa nachádza neďaleko hlavnej cesty v strede časti Bytčica. Je po rekonštrukcii – v dome boli menené elektroinštalácie (sú medené), kúrenie, podlahy, bol zateplený, s novou fasádou. Okná sú plastové-dvojsklo so žalúziami. Stavba je napojená na verejný vodovod a verejnú splaškovú kanalizáciu. Optika sa plánuje tento rok. Vykurovanie je plynové, radiátormi. V suteréne domu je krb na tuhé palivo. V podkroví domu je podlahové kúrenie. V oplotení pred domom je potiahnutá elektrina na diaľkové ovládanie brány z nerezu. Stavba bola zateplená v r.2019. Dom je postavený z tehly. Krytina je z falcovaného pozinkovaného plechu ošetrená vonkajšou farbou. Komíny sú oplechované. Dom má suterén, kde sa nachádza funkčné bývanie – je tam kuchyňa, obývačka, spálňa, WC, kotolňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom. Na prvom poschodí je predsieň, špajza, izba, kuchyňa, obývačka, kúpelňa s WC, sprchovací kút. V podkroví sa nachádza pekná galéria s výhľadom do dvora, detská izba, spálňa, kúpelňa s vaňou,samostatné WC a malá pracovňa. V dome sú urobené väčšie rekonštrukčné práce, je potrebné ešte nejaké menšie dokončovacie úkony dotiahnúť. Vzadu vo dvore sa nachádza veľké humno. Celková výmera pozemku aj so zastavanou plochou je 637m2. Pôdorys domu má rozmer 13,40x7,60m, zastavaná plocha domu 197m2. Mesačné náklady cca 110eur plus elektrina. Cena tejto nehnuteľnosti je 259 000 €. Dohoda možná.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1973
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2019
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Terén pozemku: Rovinatý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty