EXKLUZÍVNY DOM V CENTRE MESTA, VÝBORNÁ INVESTÍCIA
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 09. 2021
Kežmarok centrum, Poprad
EXKLUZÍVNY DOM V CENTRE MESTA, VÝBORNÁ INVESTÍCIA
Cena dohodou

EXKLUZÍVNY DOM V CENTRE MESTA, VÝBORNÁ INVESTÍCIA

Kežmarok centrum, Poprad, okres Poprad
Cena dohodou

Cena na vyžiadanie


 • Typ: Predaj
  Druh: Hotel, penzión
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 750 m2
  Zast. plocha: 384 m2
  Plocha pozemku: 465 m2
 • ID inzerátu: 4399844
Hľadáte bezstarostnú investíciu s veľkým potenciálom využiteľnosti?
Alebo hľadáte príležitosť na podnikanie spojené s bývaním bez dochádzania do práce?
Pozrite si našu exkluzívnu ponuku.

Ponúkame na predaj zaujímavý investičný Objekt/Penzión/Apartmánový dom situovaný v krásnom podtatranskom meste Kežmarok, priamo v jeho historickom centre – len pár krokov od pešej zóny a stredovekého hradu. Je to tá najlepšia adresa pre váš biznis a lukratívne bývanie, odkiaľ budete mať všade blízko - pešo dostupné otvorené námestie s množstvom obchodov, všetky potrebné služby, bohaté kultúrne dianie a zároveň pokojné miesto, plné zelene a blízkosť najväčších atrakcií v prestížnej tatranskej lokalite.

Mesto Kežmarok je zaradené k väčším centrám turistického ruchu v destinácii Vysoké Tatry a vďaka svojej výhodnej polohe, bohatej histórii a nenarušenému životnému prostrediu patrí medzi turistami najnavštevovanejšie slovenské mestá. Na atraktívnosti mestu pridáva aj blízkosť ďalších národných parkov - Slovenský raj a Pieniny.

Nehnuteľnosť s veľkolepou rozlohou 750 m2 ÚP a výborným dispozičným riešením ponúka viaceré možnosti využitia - rezidenčné bývanie, zabehnuté podnikanie, či rôzne iné podnikateľské účely a predstavuje aj vynikajúcu investičnú nehnuteľnosť na okamžité prenájmy. K objektu je celodenný prístup autom z dvoch strán, pohodlné parkovanie a napojenie na dopravné komunikácie.

Objekt pozostáva z 2 prepojených budov, ktoré prešli kompletnou rekonštrukciou s nadstavbou nových podlaží a svojou praktickou dispozíciou slúžia ako polyfunkčný komplex na trvalé bývanie a podnikanie. Dispozične je objekt rozčlenený na samostatné celky s vlastnými vchodmi, ktoré sa dajú využívať aj jednotlivo.

Budúceho majiteľa čaká v objekte príjemný, komfortne riešený, presvetlený 4 izbový byt luxusnej rozlohy (182 m2) s dvomi kúpeľňami, veľkou zasklenou lodžiou, krbom a s krásnymi výhľadmi na mesto aj na Tatry. Byt vznikol ako nová nadstavba k pôvodnému meštianskemu domu, má samostatný vchod a poskytuje dokonalé súkromie a jedinečnú atmosféru staromestského bývania. Či už ho bude využívať na trvalé bývanie alebo na rekreačné účely, príp. na prenájom, každopádne ho ocení. Byt je zariadený a vybavený, čo umožňuje nasťahovať sa do „hotového“.

Ďalšie rozsiahle podlažie (cca 180 m2) s vlastným vchodom tvorí 2 iz. apartmánový byt s príslušenstvom, garsónka s kuchynkou a vlastným soc. zariadením a samostatná izba s kúpeľňou.

V časti objektu sa nachádzajú samostatné obchodné priestory prístupné z centra mesta, ktoré poskytujú rôzne možnosti komerčného využitia a veľkým bonusom je plne vybavená a zariadená Ubytovacia časť, v ktorej sa nachádza 7 ubytovacích jednotiek s predsieňami, (z toho 3 s balkónmi), každá s vlastným soc. zariadením a uzatvárateľným vstupom. Možnosť pokračovať v zabehnutej prevádzke alebo využiť priestory na dlhodobé prenájmy potencionálne garsóniek, či apartmánov.

Súčasťou objektu je priestranná, vysoká a vykurovaná 2-garáž (-tak žiadaná v centre mesta!) a uzavretý dvor s možnosťou parkovania.

Nehnuteľnosti sú reprezentatívne, viditeľné a udržiavané. Veľkou výhodou je možnosť okamžitého užívania, bez nutností ďalších investícií.

Viaceré benefity objektu, ako je atraktívna poloha a lokalita, dobrá dostupnosť, veľkolepá rozloha, vykonaná rekonštrukcia, výborné dispozičné riešenie, luxusné bytové priestory, obchodné priestory, hotové nájomné jednotky, ako aj pamiatková hodnota nehnuteľností zaisťujú hodnotu tohto objektu a predstavujú vynikajúcu príležitosť na výhodné investovanie generujúce budúce príjmy. Centrum mesta je nesporne lukratívna poloha na bývanie a podnikanie a je najviac preferovaná záujemcami o prenájmy.

Nenechajte si ujsť túto ojedinelú ponuku. Pre viac informácií nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty